Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

19 квітня 2023 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Навчально-науковим інститутом молодіжної та сімейної політики і соціальної роботи Українського державного університету ім Михайла Драгоманова та ГО Центру соціального лідерства.

НАКАЗ № 12-4ОП
м. Київ  12.04.2023 р.

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року №2145-VIII, Постанови КМУ № 800 «Порядок ПК педагогічних та науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р., а також,
у відповідності до сучасної державної освітньої політики, Концепції Нової української школи та стратегії реформування освіти в Україні,

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти Коло турботи. Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР, що додається.
2. Довести його зміст до відома стейкхолдерів ГО «Центр соціального лідерства» протягом трьох робочих днів з дня підписання цього наказу, шляхом опублікування його в електронному вигляді на офіційному веб-сайті ГО «Центр соціального лідерства» http://socialbusiness.com.ua/
3. Контроль за виконанням цього наказу покладається на Голову Організації відповідно до законодавства та установчих документів.

Президент

ГО «Центр соціального лідерства» О.Ю. Лісовська

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти 
онлайн курсу КОЛО ТУРБОТИ. Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі. Профілактика ПТСР

 

 

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова стала амбасадором проєкту, який покликаний підтримувати дітей та батьків на психологічному фронті “Коло турботи”

Недарма Ганна підтримала проєкт, адже не на словах знає, що таке стрес та як комунікувати з дитиною, яка має стрес: 

«Діти втратили мрію, стимул, не знають куди йти далі та чого прагнути… У мене була можливість безпосередньо працювати з дітьми та спостерігати за їх емоційним станом під час наших спортивних зборів, які проходили влітку. Те, якими діти приїхали та якими вони їхали два тижні потому – це небо та земля. Тому я бачу, наскільки важлива психологічна підтримка дітей».

Ганна, як і будь-яка мати пережила страх за свого сина та, як наслідок, стрес: «Я також мати й місяці чотири була у депресії, оскільки окрім страху невідомості на моїх плечах ще лежав страх за свою дитину. Мені також потрібна була психологічні допомога, тому що я на початку, як і багато хто, була впевнена, що все швидко закінчиться. Але коли минув майже рік і ми не розуміємо, скільки ще це буде тривати, то психіка просто не витримує». Тож Ганна буде ділитися своїми порадами як побороти стрес та надихати українців.

 

“Коло турботи” - це благодійний проєкт, який створила команда ГО «Центр Соціального Лідерства» під патронатом НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, разом з Юнісеф Україна в квітні 2022 року

Мета проєкту

У співпраці з медичними закладами, соцпрацівниками, психологами та волонтерськими організаціями надавати кваліфіковану психологічну допомогу сім’ям, дітям віком від 0 до 12 років, що отримали гостру травму в результаті дії різноманітних обставин у ході війни в Україні.

Формувати культуру ментального здоров'я в родині.

Щоб допомогти відновити здоров'я дітей команда проєку, разом із спільнотою психологів з багаторічним досвідом роботи розробили курс ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ТА БАТЬКАМ ПРИ ГОСТРІЙ ТРАВМІ. ПРОФІЛАКТИКА ПТСР.

Курс рекомендовано пройти для підвищення кваліфікації як фахівцям, які мають щоденно допомагати дітям як то психологи, психотерапевти, сімейні лікарі, педагоги, так і батькам, для усвідомлення природи сприйняття стресу дитиною.

Більше інформації: https://circlecare.o2.ua/

Чат бот проекту: https://t.me/carecourses_bot 

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія спроможності” до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який організовано Мінсоцполітики в межах ініціативи Першої Леді Олени Зеленської “Без бар’єрів” за підтримки ПРООН, Уряду Південної Кореї, Уряду Німеччини та ІСАР Єднання.

Октябрина Лісовська, президентка ГО “Центр соціального лідерства”, експертка дотична до створення Стратегії безбарєрності відвідала захід із  наголосом на необхідність впровадження дружнього до дітей дизайну при відновленні наших міст, та мала можливість поспілкуватись із першими особами держави по цьому питанню. На форумі були відбувалися наступні обговорення: 

 важливість створення умов для самореалізації людей з інвалідністю у всіх сферах життя та необхідність подолання стереотипів про їхню "неспроможність",

 впровадження нової моделі працевлаштування людей з інвалідністю через ухвалення законопроекту 5344д,

 забезпечення реабілітації з першого дня захворювання чи травми доказовими методами мультидисциплінарними командами, які поєднують медичних та соціальних фахівців близько до місця проживання людини;

 навчання протезистів/ортезистів за міжнародними стандартами та створення освітнього хабу за цим фахом в Україні;

 необхідність надання якісних та своєчасних соціальних послуг, які допомагають подолати виклики пов’язані з обмеженням функціонування, як людям з інвалідністю так і їхнім родин.

На думку, Октябрини Лісовської, такі заходи стають майданчиком для формування спільного бачення безбар'єрного середовища в Україні. 

“Рада, що вдалось в такий складний час долучитись до важливого форуму, адже ми маємо розуміти, що війна закінчиться і нам доведеться багато чого відбудовувати. Проте, ми вже маємо зараз починати дбати про наше безбар’єрне середовище та як воно має виглядати. Хочу подякувати організаторам за те, що ви не дивлячись ні на що, продовжуєте працювати та створювати життєво-необхідні проекти”, - ділиться Октябрина. 

30 листопада у Києві відбувся благодійний вечір  для власників та ТОП менеджерів «Як зберегти бізнес та  команду у воєнні часи і при цьому самому не з'їхати з глузду.  Ненудний гайд для перших осіб» від проєкту “Коло турботи” та Smart Solutions.

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО “Центр соціального лідерства” та HR-провайдер Smart Solutions ініціює проведення благодійного вечора для українського бізнесу. 

Тема заходу: «Як зберегти бізнес та  команду у воєнні часи і при цьому самому не з'їхати з глузду.  Ненудний гайд для перших осіб».

Захід відбуватиметься у форматі Smart-лекції від провідних психологинь. Наша ціль – сприяти розповсюдженню культури піклування про ментальне здоров'я в організаціях,  а також зібрати кошти на навчання психологам, сімейним лікарям на курсі “Психологічна допомога дітям та батькам  при гострій травмі. Профілактика ПТСР”.

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family