Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова стала амбасадором проєкту, який покликаний підтримувати дітей та батьків на психологічному фронті “Коло турботи”

Недарма Ганна підтримала проєкт, адже не на словах знає, що таке стрес та як комунікувати з дитиною, яка має стрес: 

«Діти втратили мрію, стимул, не знають куди йти далі та чого прагнути… У мене була можливість безпосередньо працювати з дітьми та спостерігати за їх емоційним станом під час наших спортивних зборів, які проходили влітку. Те, якими діти приїхали та якими вони їхали два тижні потому – це небо та земля. Тому я бачу, наскільки важлива психологічна підтримка дітей».

Ганна, як і будь-яка мати пережила страх за свого сина та, як наслідок, стрес: «Я також мати й місяці чотири була у депресії, оскільки окрім страху невідомості на моїх плечах ще лежав страх за свою дитину. Мені також потрібна була психологічні допомога, тому що я на початку, як і багато хто, була впевнена, що все швидко закінчиться. Але коли минув майже рік і ми не розуміємо, скільки ще це буде тривати, то психіка просто не витримує». Тож Ганна буде ділитися своїми порадами як побороти стрес та надихати українців.

 

“Коло турботи” - це благодійний проєкт, який створила команда ГО «Центр Соціального Лідерства» під патронатом НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, разом з Юнісеф Україна в квітні 2022 року

Мета проєкту

У співпраці з медичними закладами, соцпрацівниками, психологами та волонтерськими організаціями надавати кваліфіковану психологічну допомогу сім’ям, дітям віком від 0 до 12 років, що отримали гостру травму в результаті дії різноманітних обставин у ході війни в Україні.

Формувати культуру ментального здоров'я в родині.

Щоб допомогти відновити здоров'я дітей команда проєку, разом із спільнотою психологів з багаторічним досвідом роботи розробили курс ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ТА БАТЬКАМ ПРИ ГОСТРІЙ ТРАВМІ. ПРОФІЛАКТИКА ПТСР.

Курс рекомендовано пройти для підвищення кваліфікації як фахівцям, які мають щоденно допомагати дітям як то психологи, психотерапевти, сімейні лікарі, педагоги, так і батькам, для усвідомлення природи сприйняття стресу дитиною.

Більше інформації: https://circlecare.o2.ua/

Чат бот проекту: https://t.me/carecourses_bot 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family