Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Захід проводиться в рамках Всесвітнього Тижня грудного вигодовування і  має власне позначення на мапі «Всесвітнього Альянсу за Грудне Вигодовування» WABA. Всесвітній тиждень грудного вигодовування - це щорічна акція  Всесвітнього альянсу за грудне вигодовування під егідою ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та їх партнерів, включаючи окремих осіб, організації та уряди, що підтримується на сьогодні в  170 країнах світу. Цього року акція-свято на підтримку грудного вигодовування #WBW2019 проходить під слоганом «Надихаємо батьків, уможливлюємо грудне вигодовування», що підкреслюють приорітетність свідомого батьківства та популяризацію дружнього до малюків дизайну всіма! соціальними партнерами.

 Цінність та актуальність події очевидна адже саме ексклюзивне грудне вигодовування безпосередньо пов'язане із зменшенням дитячої смертності у віці до п'яти років, поліпшенням здоров'я жінок протягом усього життя. Грудне вигодовування пов'язане з більш високими коефіцієнтами інтелекту (IQ та EQ) і, у довгостроковій перспективі, впливає на розширення ринку праці та економічний розвиток. Світовий банк та WABA підкреслюють: низькі показники грудного вигодовування свідчать про економічні втрати в розмірі близько 302 млрд. доларів на рік, або 0,49% світового валового національного доходу!

В Україні більшість дітей до 6-ти місяців позбавлені ексклюзивного грудного вигодовування, що є небезпечним для їх здоров'я та розвитку!

Оргкомітет заходу, закликає соціальних партнерів, які розділяють цінності та бачення заходу долучатися в якості організаційних, інформаційних партнерів та учасників.

Захід відбудеться за підтримки UNICEF UKRAINE та під патронатом Київської міської державної адміністрації

Оргкомітет: Національний рух  на підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» автор та  ініціатор проекту. Питання: програма та інформаційне партнерство. Ксенія Соловейе-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

ГО «Центр соціального лідерства» Питання: GR, соціальний маркетинг, спонсорство та участь в еко-ярмарку Октябрина Лісовська,  е-пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Допоможіть розвитку культури підтримки грудного вигодовування!

 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

05.05.22 відбулося  засідання Тендерної комісії ...

ОПИС ВАКАНСІЇ:  ГО Центр соціального лідерства ...

ОПИС ВАКАНСІЇ: ОФІС МЕНЕДЖЕР  Загальна ...

Найгірше, що приносить війна — це зламані дитячі ...

Керівник напрямку логістика й регіональних команд ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family