Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія спроможності” до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який організовано Мінсоцполітики в межах ініціативи Першої Леді Олени Зеленської “Без бар’єрів” за підтримки ПРООН, Уряду Південної Кореї, Уряду Німеччини та ІСАР Єднання.

Октябрина Лісовська, президентка ГО “Центр соціального лідерства”, експертка дотична до створення Стратегії безбарєрності відвідала захід із  наголосом на необхідність впровадження дружнього до дітей дизайну при відновленні наших міст, та мала можливість поспілкуватись із першими особами держави по цьому питанню. На форумі були відбувалися наступні обговорення: 

 важливість створення умов для самореалізації людей з інвалідністю у всіх сферах життя та необхідність подолання стереотипів про їхню "неспроможність",

 впровадження нової моделі працевлаштування людей з інвалідністю через ухвалення законопроекту 5344д,

 забезпечення реабілітації з першого дня захворювання чи травми доказовими методами мультидисциплінарними командами, які поєднують медичних та соціальних фахівців близько до місця проживання людини;

 навчання протезистів/ортезистів за міжнародними стандартами та створення освітнього хабу за цим фахом в Україні;

 необхідність надання якісних та своєчасних соціальних послуг, які допомагають подолати виклики пов’язані з обмеженням функціонування, як людям з інвалідністю так і їхнім родин.

На думку, Октябрини Лісовської, такі заходи стають майданчиком для формування спільного бачення безбар'єрного середовища в Україні. 

“Рада, що вдалось в такий складний час долучитись до важливого форуму, адже ми маємо розуміти, що війна закінчиться і нам доведеться багато чого відбудовувати. Проте, ми вже маємо зараз починати дбати про наше безбар’єрне середовище та як воно має виглядати. Хочу подякувати організаторам за те, що ви не дивлячись ні на що, продовжуєте працювати та створювати життєво-необхідні проекти”, - ділиться Октябрина. 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family