Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Громадську організацію Центр соціального лідерства, було створено засновниками  групи соціального бізнесу O2 з метою нарощування потенціалу ключових стейкхолдерів групи до формування соціальних партнерств, популярізації стратегічного соціального маркетингу. Задля реалізації цього було створено та реалізовано знакові проекти: Форум Найкращі соціальні проекти України, Національна декларація соціальної відповідальності.

Починаючи з 2018 року ГО Центр соціального лідерства фокусують свою діяльність на популярізації та поширенні практик дизайну дружнього до малюків та родини.

Пріоритетні напрями діяльності:

  • Формуванні політик та інструментів підтримки і визнання роботодавців, які приймають та впроваджують дизайн дружній до родини та малюків;
  • Підтримка жіночого лідерства зокрема лобі та реалізація програм та заходів, що сприяють реалізації Директиви Ради 92/85/ЄЕС про вжиття заходів із поліпшення безпеки та охорони здоров’я на виробництві вагітних працівниць, працівниць, які нещодавно народили, або годують;
  • Впровадження практик гендерно-орієнтованого дизайну в громадських місцях;
  • Популяризація та впровадження соціального маркетингу, як системоутворюючого інструментарію соціальної економіки, громадоорієнтованої економіки.
  • Сприяння розвитку, пропаганді та створенню доказової бази найкращих практик соціального маркетингу, соціального підприємництва, соціального партнерства в Україні та світі.

Наша команда, керуючись більш ніж десятирічним досвідом вдалої співпраці з великим бізнесом: Disney®, Nestle®, Bayer®, Coca-Cola®, PepsiCo®, Lactalis®, Ferrero® та державними структурами: Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством молоді та спорту України, КМДА допоможе кожному роботодавцю реалізувати практики гендерно-чутливого, дружнього дизайну заради сталого майбутнього! 

Підключайтесь до проектів Центру соціального лідерства в як ментор, як волонтер, як донор.

Дізнайтесь більше про послуги Центру соціального лідерства - №1 в розробці та реалізації програм соціального маркетингу в Україні.

Тільки разом ми змінимо наше життя на краще!

Співпрацюйте з нами!

Допомагайте нам!

Навчайтесь з нами!

 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

05.05.22 відбулося  засідання Тендерної комісії ...

ОПИС ВАКАНСІЇ:  ГО Центр соціального лідерства ...

ОПИС ВАКАНСІЇ: ОФІС МЕНЕДЖЕР  Загальна ...

Найгірше, що приносить війна — це зламані дитячі ...

Керівник напрямку логістика й регіональних команд ...

В час, коли рф підступно напали на Україну, на ...

Згідно Біарріцькій Декларації Україна взяла на ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family