Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Проект кризової психологічної допомоги родинам із дітьми 0- 6 років в медичних закладах реалізується ГО Центр соціального лідерства разом з UNICEF Ukraine під патронатом НДСЛ ОХМАТДИТ з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 

Мета проєкту 

У співпраці з медичними закладами, психологами та волонтерськими організаціями надавати кваліфіковану безоплатну кризову психологічну та гуманітарну допомогу сім’ям, дітям віком від 0 до 6 років, що отримали гостру травму в результаті бойових дій в регіонах: Київ, Чернігів, Львів, Умань, Одеса, Дніпро, Запоріжжя.

Основні напрямки діяльності

1. Надання гуманітарної допомоги медичним закладам для родин із дітьми 0-6 років Якщо Ви медичний заклад і хочете залишити заявку на гуманітарну допомогу, просимо заповнити форму 

2. Опитування та систематизація даних щодо кількості дітей, які знаходяться у стані гострого стресу Пройти тест самодіагностики для батьків на виявлення ознак стресу у дитини

3. Створення центрів психологічної допомоги у чотирьох містах: Київ, Львів, Умань, Дніпро. Координатор напрямку  відповідає за організацію роботи мобільних бригад психологів у своєму місті та закладах, що знаходяться у радіусі до 100 км міста 

Контакти регіональних координаторів

5. Кваліфікована психологічна допомога дітям від 0-6 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни методами психологічних консультацій онлайн та під час прийомів у медичних закладах

  • Запис на консультацію психолога: https://rebrand.ly/ya1i85h
  • Телефон гарячої лінії: 0800331391  Дитячий психолог працює щодня з 16.00 до 20.00.
  • Розповсюдження інформаційних матеріалів щодо порядку надання психологічної допомоги серед фахівців, що спілкуються з дітьми та сім’ями: медпрацівники, волонтери у центрах прихистку, соціальні працівники та педагоги за запитом)

6. Навчання кваліфікованих фахівців методам роботи з гострою травмою у дітей

7. Проведення супервізій для фахівців як тренінгових, так із фокусом на консультуванні

8.Створення консультативної платформи для батьків, що задля просування культури ментального здоров’я в родині . У рамках проєкту сім’ї матимуть змогу поспілкуватися  з кваліфікованими психологами (проект в розробці).

9. Облаштування медичного закладу в регіоні згідно дизайн-проекту дружнього до дітей простору, а саме: облаштування багатофункціональної кімнати для гри та відпочинку, облаштування гендерно-чутливої вбиральні, вказівники для цих зон (проект в розробці)

Чому Коло турботи затребуваний та актуальний проект? 

Багато людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому. Тому психологічний стан та ментальне здоров’я є вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони.  Пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства.  Тому важливо діяти негайно. Виявляти ознаки такої травми та надавати професійну екстрену психологічну поміч та відновлення ментального здоров’я дітей та родини.

Актуальні світлини та новини проекту у соціальних мережах: 

 Для ЗМІ:

Ми співпрацюємо із ЗМІ в поширенні кращого досвіду, актуальних досліджень, інтерв'ю від провідних експертів

Контакти: Ольга Прохоренко, PR координаторка  Telegram @Olga_Prokhorenko22

Care circle project

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family