Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Задля просування інновацій у соціальній сфері ми постійно шукаємо нові перспективи.

Робити інфраструктуру наших соціальних закладів та громадських просторів інклюзивною та дружньою до малюків і батьків, може бути однією з них. Саме тому наприкінці березня ми взяли участь у тематичному вебінарі, щоб завчасно ознайомитися з цим питанням.

Онлайн-захід було проведено ГО ′′Центр соціального лідерства′ на замовлення GIZ′, щоб дізнатися більше й ознайомити партнерів GIZ з концепціями та чинними законодавчими положеннями щодо безбар'єрних просторів для малюків та батьків.

Серед гостей були представники міських, селищних та сільських рад, голови та заступники закладів охорони здоров'я, соціальної, освітньої та культурної сфери, інші.

Спікери поділилися цікавими ідеями, думками та фактами на цю тему.

Октябрина Лисовська, президент ГО ′′Центр соціального лідерства′′ презентувала ініціативу ′′Зробимо країну дружньою до малюків!"; 

Уляна Токарева з ГО Безбар'єрність поділилася важливою інформацією щодо Національної стратегії створення безбар'єрного простору в Україні.

Тетяна Гавриленко, педіатр та експертка з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров'я на звання ′′Лікарня доброзичлива до дитини′′ розповіла про Практичну модель "Лікарні дружньої до дитини" в контексті Глобальної стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ та універсального дизайну.

Про формування моделі громади дружньої до дитини на прикладі кращих практик місцевого самоврядування розповів Назар Миколюк з Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціації міст України.

В обговореннях народилися дуже багато цікавих ідей та думок, учасники залишили зустріч з натхненням щодо розвитку цього напрямку у своїх громадах.

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

Коло турботи. Психологічне здоров’я для всієї ...

05.05.22 відбулося  засідання Тендерної комісії ...

ОПИС ВАКАНСІЇ:  ГО Центр соціального лідерства ...

ОПИС ВАКАНСІЇ: ОФІС МЕНЕДЖЕР  Загальна ...

Найгірше, що приносить війна — це зламані дитячі ...

Керівник напрямку логістика й регіональних команд ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family