Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Київ, 30 липня 2020 року — Напередодні Всесвітнього тижня грудного вигодовування Офіс Уповноваженого Верховної  Ради України  з  прав людини та Центр соціального лідерства за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством охорони здоров’я України, ініціюють публічне обговорення законодавчого врегулювання питань захисту та підтримки грудного вигодовування в громадських місцях та на робочому місці відповідно до стандартів та практик ЄС у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей, а також відповідно до Глобальної стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо вигодовування немовлят та дітей раннього віку.

 

Очікується, що публічне обговорення покладе початок створенню національної стратегії охорони та підтримки грудного вигодовування дітей від народження до двох років, зокрема системному інформуванню та просвіті державних і недержавних закладів щодо необхідності впровадження програм, дружніх до грудного вигодовування і сім’ї. Пріоритетним завданням є імплементація в національне законодавство Міжнародного кодексу маркетингу замінників грудного молока та стимулювання впровадження програм дружніх до грудного вигодовування на робочих місцях. 

Круглий стіл відбудеться 30 липня 2020 року  10:00 – 11:00, Секретаріат  Уповноваженого Верховної Ради України з  прав людини,  вул. Інститутська, 21/8, Київ, 01004.

Під час заходу учасники обговорять соціально-економічні вигоди грудного  вигодовування для благополуччя родин та екологічного здоров’я країни, а також визначать ролі та завдання державних та недержавних організацій в підтримці програм грудного  вигодовування. По завершенню заходу учасники нададуть рекомендації щодо наступних кроків на шляху до створення національної стратегії охорони та підтримки грудного вигодовування дітей від народження до двох років, а також імплементації в національне законодавство Міжнародного кодексу маркетингу замінників грудного молока, створення робочих місць дружніх до малюків та родини. 

Серед спікерів події:

Людмила Денісова, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї

Співголови МФО Рівні можливості 

Представники  Комітетів Верховної Ради України:

  •  з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, підкомітет з питань оздоровлення та охорони материнства та дитинства;
  •  з питань гуманітарної та інформаційної політики;
  •  з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Представники Міністерств України: Міністерства  охорони здоров'я,Міністерства соціальної політики, Міністерства  розвитку громад та територій. 

Представники Асоціації міст України, НДСЛ Охматдит та громадянського суспільства 

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, дотримуючи чиних рекомендацій про обмеження дозволеної кількості відвідувачів, Публічне обговорення буде транслюватися в прямому ефірі на FB сторінці громадського IT телебачення Я-UA.TV 29 липня з 10:00 – 11:00

Просимо журналістів та громадськість залишати запитання і коментарі у цій онлайн формі: https://rb.gy/bjxzk6 

Додаткова інформація: +38068 152 46 76 Лісовська Октябрина, голова ГО «Центр соціального лідерства»

WBW2020

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

30 липня 2020 за ініціативи ГО Центр соціального ...

Київ, 30 липня 2020 року — Напередодні ...

Асоціація міст України, громадські організації ...

Резолюція, що підсумовує результати публічного ...

Про історію народження, про команду та виклики та ...

Публічне обговорення Ініціативи дизайну дружнього ...

Друзі, колеги! Завершився цьогорічний Всесвітній ...

У Babysss з'явився свій канал на ...

Babysss – модулі для годування та зціджування ...

babysss® - лауреат Створено жінками  конкурсу ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family