Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Напередодні Дня Матері, 27 квітня 2018 року в UkraineCrisisMediaCenter ГО Центр соціального лідерства, частина групи соціального бізнесу О2 презентували результати опитування думок українок з 69 міст України та власний соціальний стартап babysss.

 

Своїм двадцятирічним досвідом по втіленню глобальної програми Лікарня доброзичлива до малюка поділились пані Наталія Муравйова, національний експерт Програми підтримки грудного вигодовування, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України, пані Тетяна Гавриленко, лікар-педіатр Київського міського центру підтримки грудного вигодовування та пані професор, завідуюча кафедрою неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Щупика, МОЗ України Єлизавета Шунько.

Ключові висновки такі: За двадцять років втілення ініціативи Україні вдалось досягнути значного прогресу в захисті грудного вигодовування принаймні в програмі Лікарні дружні до малюків. Це в першу чергу стосується системних консультацій молодих мам, родин щодо виключного грудного вигодовування до 6 місяців та виконання принципів Міжнародного кодексу правил маркетингу замінників грудного молока.

Але виходячи з лікарні жінки стикаються з реальністю: відсутністю та дефіцитом умов для продовження активної соціальної ролі, поєднану з виконанням батьківських обов’язків. І це сукупна відповідальність: держави за створення сталої системи соціального захисту, роботодавців – за реалізацію системи захисту прав працюючих мам/ родин, громадянського суспільства та донорів, фундації за впровадження кампаній соціального маркетингу та лоббі, суспільство за виховання культури толерантності, самовідповідальності за рівень фізіологічного та психологічного здоров’я власного, дитини, родини, оточуючих людей.

Для того щоб зміни почали відбуватись накраще, кожен з нас має щось змінити: держава – втілювати, стимулювати власників громадських місць, роботодавців змінювати свої робочі місця на інклюзивні, сприятливі до малюків; роботодавці – втілювати програми дружні до малюків на системного рівні: гнучкий графік роботи, облаштування дружніх до дітей зон, матеріальні та нематеріальні мотивації для матусь, родин з малюками тощо; мамам та татам бути соціально відповідальними: висловлювати свої потреби та побажання бажано письмово та колективно; ЗМІ – не втрачати відповідальності за повістку денну, висвітлювати запити, кращі практики для широких верств населення – виховувати толерантність, культуру прийняття грудного вигодовування за потребою.

Саме на рішення цього запиту і було створено babysss– багатофункціональний модуль для годування малюків в публічних місцях та офісах. Замовити babysss можна за лінком:  http://babysss.com/

Детальніше дізнатись про дослідження «Зробимо Україну дружньою для малюків» від учасниць з 69 місць України тут:https://www.slideshare.net/UkraineCrisisMediaCenter/ss-95216480 

Замовити консультацію по створенню і впровадженню програм рівних можливостей та робочих місць дружніх до дітей можна заповнивши форму, або за надіславши запит та контактні дані на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Let’s do public place  baby friendly

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family