До 100 балістичних ракет щомісяця: "Флеш" поділився інформацією про здатність Росії здійснювати атаки на Україну.

Російські окупанти здатні використовувати для атак близько сотні балістичних ракет щомісяця. Ворог змінив тактику і тепер цілеспрямовано б'є по складах, виробничих і логістичних об'єктах України.

Про це заявив 5 серпня позаштатний радник президента, фахівець із технологій Сергій "Флеш" Бескрестнов.

На думку експерта, поточна частота російських атак частково зумовлена використанням накопичених запасів зброї. Проте, згідно з оцінкою "Флеша", навіть після посилення агресивних дій противника, він все ще зможе випускати до 100 ракет на місяць по території України.

"На даний момент спостерігається зростання цієї щільності, оскільки Росії (Gazeta.ua) необхідна демонстративна реакція. Атаки здійснюються частково за рахунок запасів. Проте, на мою думку, в подальшому вони можуть проводити атаки з використанням приблизно 100 балістичних ракет щомісяця," – зазначив він.

Бескрестнов також попередив, що загарбники змінили тактику і тепер цілеспрямовано атакують склади, виробництва, об'єкти логістики та ритейлу.

Для коригування вогню російські спецслужби залучають агентів. Вони займаються збором розвідданих про українські об'єкти, моніторять переміщення транспорту та передають цю інформацію своїм керівникам.

"Противник обізнаний щодо розташування наших об'єктів, це не є секретом; деякі склади відомі всім. Тому немає потреби в супутниках чи розвідувальних каналах," — підкреслив радник президента.

Бізнесу необхідно адаптувати роботу, зважаючи на загрози в умовах війни. "Флеш" порадив децентралізувати склади і змінити логістичні маршрути. Також рекомендував підприємцям уникати концентрації великих запасів в одному місці.

"Необхідно уникати наявності великих складів. Це питання нашого виживання. Наступні атаки лише посиляться, і противник буде намагатися вразити склади, щоб викликати дефіцит товарів," — підкреслив радник президента Володимира Зеленського.

#Росія #Володимир Зеленський #Дефіцит #Балістична ракета #Логістика #Роздрібна торгівля #Федеральна служба безпеки #Воєнна розвідка #Склад #Супутник #Бізнес #Ракета #«Флеш» (комікс)

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
За інформацією "Флеш", Росія здатна щомісяця здійснювати пуски до 100 балістичних ракет по території України.
Колишній керівник департаменту нагляду за небанківськими фінансовими установами Суханов став новим очільником департаменту стратегії Національного банку України.
Чи знову відбуватимуться зміни у посольстві? Україні необхідний представник, який має глибоке розуміння американської політики за часів Трампа.
Теги