Заснована в 1670 році, ця компанія, що є найстарішою в Північній Америці, більше не продовжить своє існування — Bloomberg.

Канадський рітейлер Hudson's Bay Co. зазнає краху після невдалих спроб отримати фінансування, що призводить до ліквідації його магазинів. Це символізує сумний фінал для компанії, яка була заснована ще в 17-му столітті.

Колись ця компанія відігравала центральну роль у торгівлі товарами в північноамериканських колоніях Великої Британії.

Про це пише Bloomberg.

Ритейлер, який наразі перебуває під захистом банкрутства в Канаді, створив стратегію для збереження шести з 96 своїх магазинів, включаючи флагманський, що розміщений у великому торговому центрі в центрі Торонто, — повідомляє видання. — "Проте цей план не увінчався успіхом, і тепер ці магазини також закриваються, а артефакти компанії, що датуються 17-м століттям, виставляються на аукціон. Це сумний фінал для тисяч працівників і бізнесу, який протягом десятиліть залишався лідером на канадському роздрібному ринку".

Падіння ритейлера можна пояснити його неспроможністю здійснити необхідну реструктуризацію вчасно, а також наслідками пандемії Covid-19 та змінами в споживчих звичках. Додатково, труднощі компанії ускладнювалися стратегічними прорахунками, відсутністю чіткого довгострокового плану та конфліктами в управлінні, що в кінцевому підсумку призвело до її краху.

"Заснована в 1670 році, Hudson's Bay перетворилася з колоніального бізнесу з торгівлі хутром на найбільшу в країні мережу універмагів і є найдовшим безперервно працюючим бізнесом у Північній Америці", -- пише Bloomberg. -- "Як і багато традиційних ритейлерів, у 2000-х і 2010-х роках компанія намагалася йти в ногу зі зростанням електронної комерції та зміною споживчих звичок".

У 2021 році компанія HBC відокремила свої підрозділи електронної комерції та роздрібної торгівлі.

"Компанія витратила 130 млн канадських доларів і найняв понад 500 співробітників, але цей крок не приніс очікуваної віддачі", -- йдеться в публікації. -- "Доходи від цифрових каналів не змогли компенсувати падіння традиційних продажів, а рівень боргу збільшився без пропорційного покращення прибутковості".

Ця ініціатива також привела до відволікання ресурсів від традиційних магазинів. Після першого року пандемії канадський роздрібний сектор не відновився так швидко, як сподівалися, і HBC змушена була реалізувати надлишкові запаси зі значними фінансовими втратами.

За словами особи, близької до HBC, ще в січні принаймні три приватні кредитні фірми були готові надати фінансування, але вони змінили свою думку після того, як тарифна політика президента США Дональда Трампа прояснилася.

Тоді HBC залучив Reflect Advisors у лютому, щоб допомогти реструктуризуватися після того, як ці спроби зібрати гроші провалилися.

Невозможность залучити додатковий капітал змусила HBC закрити свої торгові точки, серед яких перебувають і магазини Saks Fifth Avenue, а також Saks Off 5th, що функціонують у Канаді.

При цьому HBC зберігає за собою право виводити магазини з процесу ліквідації, якщо з'явиться покупець, зазначено в заяві Reflect Advisors.

Як було зазначено раніше, Прем'єр-міністр Канади Марк Карні оголосив, що його держава вживе "силових" заходів і "контрміри" у відповідь на введення торгових мит президентом США Дональдом Трампом.

Карні також підкреслив, що Сполучені Штати більше не вважаються надійним союзником для його держави.

#Бізнес #Дональд Трамп #Споживач #Капітал (економіка) #Північна Америка #Роздрібний магазин #Банкрутство #Сполучене Королівство #Прибуток (економіка) #Коронавірус #Bloomberg L.P. #Кредит #Пандемія #Роздрібна торгівля #Канада #Мито (податок) #Аукціон #Колонія #Політика #Торонто #Прем'єр-міністр Канади #Електронна комерція #Канадський долар #Saks Fifth Avenue #Hudson's Bay Company

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
У угоді щодо рідкісноземельних ресурсів не буде враховано вже отриману допомогу з боку США, – заявив Шмигаль.
Росія готова розглядати шляхи досягнення "балансу інтересів", однак не має наміру йти на компроміси щодо Криму чи Запорізької атомної електростанції, заявив Лавров.
Угода щодо природних ресурсів та "план Маршалла": Шмигаль поділився інформацією про "вартість відновлення" для України (ексклюзив)
Теги