"Через нічні атаки на енергетичну інфраструктуру споживачі в Харківській та Донецькій областях залишилися без електрики. В даний момент тривають аварійно-відновлювальні роботи", - зазначається у повідомленні Міністерства енергетики.
Київ та Київська область стикаються із серйозним дефіцитом електроенергії. Ситуація залишає бажати кращого, і наразі впроваджуються екстрені відключення. Відновлення попередньо запланованих графіків відключень відбудеться лише після того, як енергосистема стабілізується.
"У всіх областях України впроваджуються графіки погодинних відключень для всіх груп споживачів, а також встановлюються обмеження потужності для промислових підприємств і бізнесу. У деяких регіонах також доводиться вдаватися до аварійних відключень," - зазначили в міністерстві.
Основною причиною несподіваних відключень є результати численних атак на електростанції та підстанції, які відповідають за передачу і розподіл електроенергії.
Окрім того, через несприятливі погодні умови знеструмленні населенні пункти у Київській та Тернопільській областях, ремонтні бригади працюють над відновленням пошкоджених ліній.
Споживання електроенергії
Згідно з інформацією від "Укренерго", споживання електроенергії має схильність до збільшення. Сьогодні, 26 січня, на 9:30 його показник виявився на 5,8% вищим у порівнянні з таким же часом минулого робочого дня – в п’ятницю. Це зростання зумовлене зменшенням обсягу обмежень у деяких регіонах.
Вчора, 25 січня, вечірній пік споживання електроенергії виявився найвищим за добу. Він виявився на 5,8% меншим у порівнянні з аналогічним показником минулої неділі, 18 січня. Основною причиною цього є збільшення кількості споживачів, які були вимушені відключитися від електромережі.
#Росія #Дефіцит #Споживач #Електрична енергія #Київ #Інфраструктура #Донецька область #Графіка #Київська область #Харківська область #Електростанція #Тернопільська область #Бізнес #Людське поселення