Про це пише РБК-Україна з посиланням на реліз "Кернел".
Згідно з інформацією, внаслідок атаки спалахнула велика пожежа, яка знищила половину резервуарів для зберігання соняшникової олії, а також завдала шкоди інфраструктурі терміналу.
Вогняна стихія завдала шкоди приблизно 25 000 тоннам товарів, які належали компанії "Кернел" та американському підприємству, що зберігало свою олію на цьому об'єкті.
Синергія між командою портових підприємств "Кернел", підрозділами ДСНС та підтримка сусідніх терміналів забезпечила оперативну локалізацію та ліквідацію пожежі всього за 12 годин.
Російські війська завдали удару по терміналу "Кернел" в Одеському регіоні (фото: пресслужба підприємства).
Дії рятувальників дозволили зупинити поширення вогню на сусідні об'єкти та уникнути витоку соняшникової олії у морську акваторію. Серед працівників жертв не зафіксовано.
В даний момент компанія працює над усуненням наслідків інциденту та аналізує обсяги понесених втрат.
"Цілеспрямовані удари по українській портовій інфраструктурі - це атаки не лише на український бізнес. Вони підривають глобальну продовольчу безпеку та стабільність світових поставок продовольства", - наголосили в "Кернел".
#Росія #Україна #Одеська область #тонна #Нафта #Соняшникова олія #Кернел #Термінал #Бізнес #Америка #РБК-Україна #Пожежа #Чотири