PR Army організувала прес-тур для індонезійських журналістів в Україні.

Громадська організація PR Army організувала в Україні прес-тур для журналістів з індонезійських медіа. Основною метою цього заходу є донести до індонезійської аудиторії правдиву інформацію про сучасну Україну, зокрема про війну, процеси відновлення, культурні особливості та людей. Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту "Розмова вільних: Україна та Індонезія" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

До прес-туру приєдналися знімальна команда телеканалу Narasi TV, а також представники Alif.ID та Suara Merdeka. Свій п'ятиденний візит журналісти розпочали в Києві, де стали свідками того, як столиця пристосувалася до умов війни: укриття в метро, вуличне мистецтво, а також школи і бізнеси, які продовжують функціонувати незважаючи на постійні повітряні тривоги.

Гості відвідали Ісламський культурний центр, поспілкувалися з муфтієм шейхом Муратом Сулеймановим і лідерами кримськотатарської громади. В Українському інституті відбулися глибокі розмови з Рефатом Чубаровим, Тамілою Ташевою, Алімом Алієвим та Акімом Галімовим. Кримськотатарська школа Birlik продемонструвала приклад мультикультурного співжиття, а Верховний Муфтій Криму Айдер Рустемов поділився історіями про зруйновані мечеті. Журналісти також зустрілися з мусульманами-військовими.

Під час прес-туру індонезійська делегація мала можливість поспілкуватися з українськими журналістами, правозахисниками, військовослужбовцями та особами, які повернулися з полону. Іноземці стали свідками того, як українське суспільство підтримує своїх захисників, а також мали зустріч з військовим ЗСУ та одним із засновників правозахисного центру для військових "Принцип" Масі Наємом на фестивалі Superhumans Reunion'25. Крім того, представники Музею Ханенків поділилися з індонезійськими журналістами інформацією про знищення культурної спадщини, яке здійснюють російські війська.

У межах візиту індонезійська делегація відвідала Ірпінь та Бучу - міста-символи української незламності, які стали відомими всьому світу після звільнення від російської окупації. Іноземні журналісти почули свідчення очевидців, побачили зруйновані будинки, місця бойових дій та масових поховань.

Крім того, що індонезійці досліджували різні місця в Києві та його околицях, вони також вирушили до Чернігівщини. У селі Лукашівка журналісти ознайомилися з фермерськими господарствами, які зазнали збитків через війну. У селі Дружба вони почули розповіді дитини, що пережила фільтрацію та депортацію після того, як Маріуполь був окупований російськими військами.

"Хоча нас розділяють тисячі кілометрів, між Україною та Індонезією існує безліч спільних рис: колоніальна спадщина, боротьба за свободу, авторитарні режими та соціальні трансформації. Цей проект спрямований на виявлення цих спільних аспектів і перетворення їх у конструктивний діалог. Це не лише про дипломатичні зусилля, але й про стратегію розвитку на майбутнє. У світі, де підтримка формуєтся не тільки через політичні рішення, а й завдяки якісній інформації та довірі, діалог стає важливою інвестицією в наше спільне майбутнє", - зазначила Анастасія Марушевська, співзасновниця ГО PR Army, підсумовуючи результати поїздки.

Наступний етап проєкту "Розмова вільних: Україна та Індонезія" відбудеться в серпні 2025 року. Чотири українських журналісти поїдуть в Індонезію, аби ще краще дослідити та зрозуміти цю далеку країну.

Довідка. PR Army - незалежна українська неприбуткова організація, що займається підвищенням обізнаності про війну та зміцненням іміджу України у світі.

#Бізнес #Україна #Суспільство #Крим #Збройні сили України #Ірпінь #Військовослужбовці #Київ #Організація громади #Індонезія #Бойові дії #Росіяни #Стратегія #Чернігівська область #Анексія Криму Російською Федерацією #Діалог #Журналіст #Швидкий транзит #Фермер #Військова окупація #Маріуполь #Буча, Київська область #Армія США #Муфтій #Зв'язки з громадськістю #Міжнародний фонд "Відродження #Кримськотатарська мова #Рефат Чубаров #Мечеть #Індонезійці

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
165 мільярдів до державного бюджету та 33,9 тисячі транзитних декларацій: результати діяльності митниці за другий квартал -- Delo.ua
Є 14 тисяч відкритих вакансій - як знайти роботу на платформі "Ветеранська кар'єра"
Курорт в Алжирі потрапив у центр скандалу через купальники: у чому справа?
Теги