Гольф-поля Трампа в Ірландії стали жертвами вандалізму.

Ірландська поліція оголосила про початок розслідування за фактом "злочинного збитку" на полях для гольфу, що належать президенту США Дональду Трампу.

Заяву ірландських правоохоронців цитує AFP, як повідомляє "Європейська правда", передає UAINFO.org.

Місцеві ЗМІ раніше повідомили, що вандали викопали ями і встановили палестинські прапори на двох полях для гольфу в готелі Trump International Golf Links і готелі у Дунбезі на заході Ірландії.

Правоохоронці зазначили, що ведуть розслідування "інциденту із завданням злочинного збитку, який стався в комерційному приміщенні в графстві Західний Клер".

Також зверніть увагу: Від моменту свого інавгураційного виступу Трамп витратив близько 18,2 мільйона доларів на заняття гольфом.

Представник Trump Ireland заявив, що це "був дитячий, злочинний вчинок, але неймовірна команда Trump Doonbeg подбає про те, щоб він не вплинув на бізнес".

#Дональд Трамп #Правоохоронний орган #Ірландія #Інавгурація #Гольф #Ірландська мова #Агентство Франс Прес #Вандали

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Україна потрапила до десятки найбільших торговельних партнерів Польщі в сфері експорту | УНН
Макао розвиває свою туристичну пропозицію, залучаючи казино-операторів.
Лише 4% справ, пов'язаних з виробництвом порнографії, призводять до покарань. Юристи вважають, що необхідно декриміналізувати цю сферу.
Теги