У Волинській області оновили критерії для визначення підприємств, що мають критичне значення.

У Волинській області були затверджені нові регіональні критерії для визначення підприємств, що мають критичне значення. У зв'язку з цим, всі установи та організації, які раніше отримали цей статус, зобов'язані повторно підтвердити його до 10 серпня. Інформацію про це озвучили під час оперативної наради, яку провів виконуючий обов'язки начальника Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк в понеділок, 6 липня.

В обласній адміністрації повідомили, що загальна кількість регіональних критеріїв залишилася на рівні 12. Ці критерії стосуються підприємств, які функціонують або мають реєстрацію на території Волині. Деякі вимоги залишилися без змін, проте певні показники були переглянуті відповідно до рішень уряду. Оновлені критерії були погоджені Міністерством економіки та Міністерством оборони, зареєстровані в Міністерстві юстиції та набрали чинності.

Зокрема, для компаній певних секторів було підвищено мінімальний річний дохід, який необхідний для відповідності встановленим критеріям, з 1 до 2 мільйонів гривень. Крім того, були уточнені вимоги для аграрних підприємств в залежності від розміру оброблюваних земель та кількості найманих працівників. Тепер для більшості підприємств мінімальна чисельність співробітників повинна складати щонайменше п'ять осіб.

Окрім цього, з цього часу довідка ТЦК та СП про результати звірки військового обліку стала одним із необхідних документів для оформлення бронювання працівників.

В Волинській обласній військовій адміністрації підкреслили, що усі компанії, які отримали статус критично важливих, повинні до 10 серпня надати документи для підтвердження цього статусу.

В регіоні продовжується перевірка компаній, що вже отримали цей статус. Зокрема, фахівці оцінюють виконання вимог щодо бронювання працівників та їх відповідність новим критеріям.

За словами Романа Романюка, зміни не створюють додаткових перешкод для бізнесу, а встановлюють єдині та зрозумілі правила для всіх. Він додав, що липень стане перехідним періодом, протягом якого підприємства зможуть привести свою діяльність у відповідність до нових вимог.

Представник зазначив, що Волинська область стала однією з перших, яка впровадила в регіональні вимоги обов'язкове надання довідки ТЦК та СП щодо перевірки військового обліку.

Також варто зазначити, що з детальним списком критеріїв можна ознайомитися у розпорядженні, виданому 25 червня і підписаному тимчасово виконуючим обов'язки начальника Волинської обласної військової адміністрації Романом Романюком.

#Міністерство оборони (Україна) #Броня #Волинь #Волинська область #Бізнес #Компаній

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Грецькі судновласники отримали прибуток у розмірі 3,8 мільярда доларів від постачання російської нафти, уникаючи при цьому санкції G7.
Грецькі судноплавні компанії заробили мільярди завдяки експортним операціям з російською нафтою - Financial Times.
Обмежена діяльність у бізнес-секторі: Гетманцев підкреслив недостатній інтерес до страхової програми.
Теги