Маск особисто звернувся до Трампа з проханням скасувати нові митні збори.

У Сполучених Штатах мільярдер Ілон Маск висловив свою незгоду з тарифною політикою Дональда Трампа і особисто докладав зусиль, щоб переконати його відмовитися від введення нових мит на китайський імпорт.

Ілон Маск, керівник компанії Tesla, висловив думку, що митні збори наносять шкоду як міжнародній торгівлі, так і його бізнесу, оскільки його компанія має значні ринки в Сполучених Штатах та Китаї. Тим часом Дональд Трамп знову заявив про можливість введення додаткових мит у розмірі 50%, доповнюючи раніше оголошені 34%, як повідомляє The Washington Post.

"Маск публічно критикував головного торгового радника Білого дому Пітера Наварро, ставлячи під сумнів його кваліфікацію. Він також виступив за створення зони вільної торгівлі між США і Європою, а також за більшу свободу пересування працівників між континентами. Маск уже раніше виступав проти мит, і у 2020 році Tesla навіть подала позов проти тарифної політики адміністрації Трампа, хоча сам Маск пізніше дистанціювався від цього рішення через політичну критику", - зазначає видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маск значно зменшує свої фінансові ресурси через тарифну політику Трампа - Bloomberg.

Чимало підприємців, які висловлювали підтримку Трампу, виявилися розчарованими його політикою у сфері тарифів. Друзі Ілона Маска намагалися вплинути на уряд США, щоб він прийняв більш збалансовану торгову стратегію. Інвестор Джо Лонсдейл, наприклад, підкреслив, що мита завдають більшої шкоди американським компаніям, ніж їхнім китайським конкурентам.

Водночас експерти вважають, що політична позиція Маска має негативний вплив на імідж його бренду.

Тарифний конфлікт спостерігається на фоні зниження попиту на товари Tesla, а також падіння вартості її акцій більш ніж на 38% з початку року.

#Сполучені Штати #Бізнес #Китай (регіон) #Білий дім #Дональд Трамп #Підприємництво #Європа #Інвестор #Бренд #Ілон Маск #Bloomberg L.P. #Китай #Імпорт #Мито (податок) #Тесла, Інк. #The Washington Post #Міжнародна торгівля #Найзаможніші люди світу #Зона вільної торгівлі

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
IT у 2025 році: фахівці розглянули, як новітні технології трансформують бізнес-стратегії.
DIM оголосила про старт спеціальної програми підтримки для тих, хто наближає нашу перемогу: хто може стати її учасником?
У Грузії було виявлено незаконний бізнес, пов'язаний із збором людських яйцеклітин, які добували з жіночих організмів в надзвичайно жорстоких умовах.
Теги