
Цю інформацію озвучила президент Європейського центрального банку Крістін Лагард, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на джерела з Business Today.
Вона зазначила, що Європі необхідно розробити власну альтернативу для підтримки фінансового суверенітету. На її думку, повністю інтегрований ринок капіталу може стати основою для більш глибокої фіскальної інтеграції, що потенційно може принести додаткові 3 трильйони євро щорічно.
Лагард підкреслила залежність Європи від іноземної інфраструктури цифрових платежів.
"Visa, MasterCard, PayPal та Alipay управляються компаніями з США або Китаю. Нам потрібно гарантувати, що європейські альтернативи також представлені," - підкреслила вона.
Її висловлювання прозвучали на тлі ініціативи Європейського Союзу щодо формування єдиного капітального ринку в країнах ЄС. Це має на меті спростити процес інвестування та покращити доступ до фінансування для підприємств, а також надати громадянам можливість більш ефективно управляти своїми заощадженнями.
Втім, створення європейської альтернативи Visa та Mastercard стикається з серйозними викликами.
#Китай (регіон) #Президент (державна посада) #Інвестиції #Європейський Союз #Європа #Капітал (економіка) #Інфраструктура #Євро #Віза Інк. #Mastercard #РБК-Україна #PayPal #Європейський центральний банк #Крістін Лагард #Alipay