У Кривому Розі 8 січня сталося потужне бомбардування балістичними ракетами, в результаті чого постраждали 36 багатоповерхівок, одна з яких зазнала значних руйнувань. У місті спостерігаються проблеми з електричним і газовим постачанням.
Цю інформацію озвучив Олександр Вілкул, голова Ради оборони Кривого Рогу, у п'ятницю, 9 січня.
Згідно з оновленою інформацією, внаслідок чергового жорстокого та цинічного удару з боку Росії, що стався вчора, дві балістичні ракети влучили у житловий район. В результаті, 36 багатоквартирних будинків зазнали пошкоджень, 10 з яких серйозно, а один будинок фактично зруйнований. Вікна вибито як у квартирах, так і в під'їздах, а дахи постраждали у 9 будівлях. Крім того, постраждали комерційні об'єкти та більше ніж 20 автомобілів, -- повідомив він.
Згідно з інформацією, в даний час у місті тривають роботи з тимчасового закриття вікон і дахів. У деяких будинках спостерігаються перебої в електропостачанні та газопостачанні: чотири будинки залишаються без електрики, а у чотирьох - проблеми з газом (два з них повністю відключені, інші два - частково). Ведуться активні роботи для відновлення постачання.
Нагадаємо, що ввечері 8 січня дві балістичні ракети вдарили по густонаселеній частині Кривого Рогу. Одна з ракет влучила в будівлю, яка вже постраждала внаслідок атаки минулого року. Чоловік, який зазнав травм, втратив ногу і наразі знаходиться в реанімації. Загалом 17 осіб отримали поранення.
#Крим #Балістична ракета #Електропостачання #Газ #Електрика #Російська імперія #Олександр Вілкул #Будинок #Бізнес #Автомобіль #Ракета