Технології у боротьбі з кібератаками: підходи до захисту на Київському Міжнародному Форумі з питань кібербезпеки.

У столиці України, Києві, пройшов Міжнародний форум, присвячений питанням кібербезпеки.

Як Україна зміцнює цифровий захист, обговорили на Київському Міжнародному Форумі з Кібербезпеки (Kyiv International Cyber Resilience Forum, KICRF) - провідному щорічному заході у галузі кібербезпеки України та Центрально-Східної Європи.

Форум, що традиційно збирає фахівців у сфері кібербезпеки, представників державних структур, бізнесу та міжнародних організацій, виступає важливим майданчиком для обміну думками про стратегії захисту від кібератак і розробки спільних заходів у боротьбі з глобальними цифровими загрозами.

Панельна дискусія KICRF за участі Євгена Владімірова, Артема Скрипника, Романа Соболя, Валерія Кулика-Куличенко та Сергія Галагана

Цьогорічний форум зосередився на викликах, які виникли перед Україною в умовах агресивних хакерських атак з боку Росії. У рамках заходу пройшла панельна дискусія на тему "Кіберпростір як поле битви: способи протистояння Україні російським хакерським атакам", де виступили провідні фахівці у сфері кібербезпеки.

У дискусії взяли участь такі спікери: Євген Владіміров, керівник Центру кібербезпеки Національної академії Служби безпеки України; Валерій Кулик-Куличенко, заступник голови Укртрансбезпеки, відповідальний за цифровий розвиток та трансформації; Роман Соболь, заступник директора департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України"; Сергій Галаган, член правління НЕК "Укренерго", а також Артем Скрипник, генеральний директор Favbet Tech.

"В умовах сучасної кібервійни ми усвідомлюємо, що кожна українська компанія та державний орган можуть стати мішенню. Протягом останніх двох років ми спостерігали безпрецедентне зростання якості та складності кібератак, і водночас здобули безцінний досвід, який потрібно поширювати та впроваджувати. Саме з цієї причини FAVBET Tech сьогодні активно залучена до KICRF і спільно з іншими компаніями працює над посиленням кіберстійкості України," - підкреслив Артем Скрипник.

Цього року IT-компанія FAVBET Tech підтримала захід та стала партнером KICRF, що є продовженням зусиль з розвитку кібербезпеки в Україні та розширення співпраці для боротьби з цифровими загрозами. З 2022 року компанія є частиною української цифрової армії, бере участь у розробці ПЗ для потреб війська, а з 2024 - є партнером ГО "Кіберполк", що займається військово-інформаційними операціями та підготовкою фахівців з кібербезпеки.

#Бізнес #Росія #Україна #Європа #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Нафтогаз #Російська мова #Київ #Організація громади #Комп'ютерна безпека #Служба безпеки України #Генеральний директор #Програмне забезпечення #Органи державної влади #Хакерська атака #Кібервійна #Микола Скрипник

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Європейський Союз планує заснувати фонд підтримки України на суму 40 мільярдів євро: як можуть обійти вето Віктора Орбана.
Гольф-поля Трампа в Ірландії стали жертвами вандалізму.
НКЦПФР оновила свій перелік: п’ять нових інвестиційних проектів визнано ненадійними -- Delo.ua
Теги