12 грудня на GET Business Festival відкрийте для себе способи оптимізації комунікацій, впровадження IT-рішень та залучення інвестицій для розвитку вашого бізнесу.
Отже, судова інстанція ініціювала процес банкрутства компанії, що передбачає аналіз її фінансового становища та можливі варіанти ліквідації або реструктуризації. Відомості про це були опубліковані на офіційному сайті Верховного суду України.
НБУ звертає увагу кредиторів страхової компанії, що вони зобов'язані подати письмові заяви з вимогами до боржника та документи, які їх підтверджують, до господарського суду протягом 30 днів з моменту офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
24 вересня 2024 року Національний банк України прийняв рішення визнати компанію неплатоспроможною та відкликав її ліцензію на ведення страхової діяльності.
Згідно з українським законодавством у сфері страхування, якщо Національний банк ухвалить рішення про визнання страховика неплатоспроможним та анулювання його ліцензії, процес ліквідації страхової компанії буде здійснюватися відповідно до норм Кодексу України з процедур банкрутства. Це передбачає, що компанія "Промстрах" підлягає ліквідації у рамках банкрутства, а її фінансові зобов'язання перед кредиторами будуть врегульовані в процесі, визначеному судом.
Нагадаємо, статутний капітал цього страховика становить 15 мільйонів гривень, за перше півріччя 2024 року йому надійшло страхових премій на 64,3 мільйона гривень, при цьому сума страхових відшкодувань становила лише 0,3 мільйона гривень. Технічні резерви компанії на 1 липня вказані як "0,0 млн грн".
#Бізнес #Інвестиції #Українська гривня #Ліцензія #Банкрутство #Національний банк України #Сили військового резерву #Страхування #Кредитор #Верховний Суд (Україна) #Валові підписані премії #Статутний капітал