
Протягом наступної доби в Україні очікуються обмеження в електропостачанні для промислового сектору та бізнесу. Водночас, відключення електроенергії для населення не планується.
Цю інформацію озвучило Укренерго, інформує агентство УНН.
Завтра запроваджуються обмеження потужностей для промислового сектору та бізнесу через ускладнену ситуацію в енергетичній системі.
Час дії обмежень: з 06:00 до 10:00 та з 14:00 до 21:00.
В Укренерго підкреслили, що запроваджене обмеження потужності викликане наслідками російських атак на енергетичну інфраструктуру України.
Електропостачання для домашніх споживачів не повинно бути припинене. Проте, варто слідкувати за новинами на сайтах операторів системи розподілу.
Нагадаємо
Російські агресори здійснили масштабний напад на енергетичну інфраструктуру Харківщини. Унаслідок цих нападів постраждали житлові будинки, а двоє жителів регіону зазнали травм.
#Бізнес #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Електропостачання #Харківська область