Канада подовжила безмитовий імпорт з України, зміцнюючи економіку під час війни. Про це проінформував міністр фінансів та національних доходів Канади Франсуа-Філіп Шампань. Указ діятиме до 9 червня 2026 року.
На веб-ресурсі урядової установи зазначено:
Канада продовжила безмитне ввезення українських товарів на ще один рік, підтверджуючи свою підтримку економіки України. Ця країна залишає непохитною свою позицію на підтримку України в її боротьбі за захист суверенітету, територіальної цілісності та демократичних цінностей.
Протягом цього періоду Канада придбала з України продукції на загальну суму понад 992 мільйонів 250 тисяч гривень. Імпортуючі компанії змогли заощадити 240 мільйонів 975 тисяч гривень, і новий указ сприятиме додатковій економії приблизно 28 мільйонів 350 тисяч гривень.
Перша віцепрем'єр-міністерка України - міністерка економіки Юлія Свириденко висловила подяку владі Канади за підтримку.
Продовження пільгових умов для імпорту українських товарів відіграватиме важливу роль у підтримці українського експорту, збереженні робочих місць та загальному зміцненні економічної ситуації в умовах війни. Це відкриє нові можливості для залучення більшої кількості українських виробників до міжнародної торгівлі та глобальних торгових мереж.
Ми повідомляли, що Міністерство фінансів України застерігає громадян про ймовірну тривалість війни.
#Бізнес #Товари #Українці #Українська гривня #Експорт #Економіка #Демократія #Суверенітет #Імпорт #Канада #Франсуа-Філіп Шампань