"Перспективи України на найближчі п'ять-десять років". Генеральний директор Genesis поділився своїми очікуваннями щодо майбутнього країни в найближчій перспективі.

Майбутнє України -- мати декілька великий IT-компаній, які робитимуть експортний продукт. Це майбутнє на наступні п'ять-десять років. Про це під час заходу NV "Україна змінює світ. Які відкриваються можливості?" заявив CEO Genesis Володимир Многолєтній.

"Я не зовсім погоджуюсь з терміном 'інноваційність', адже його зміст часто залишається невизначеним. На мою думку, важливіше зосередитися на здатності компанії створювати щось нове, а також швидко проводити експерименти та використовувати отримані результати для розвитку бізнесу. Я вважаю, що Genesis є досить інноваційною компанією. Хоча їй вже 18 років, 50% її проектів були запущені порівняно нещодавно," - підкреслив Многолєтній.

Необхідні три складові: мудрі фахівці... Основний пріоритет компанії Genesis полягає в залученні найталановитіших кадрів. Другий аспект стосується культури проведення тестувань. Важливо, щоб працівники мали можливість виконувати велику кількість тестів... Третій елемент - це ресурси. Мова йде про фінансові вкладення, які дозволять компанії проводити ці тести, адже це значні інвестиції", - підкреслив генеральний директор Genesis.

Він також зазначив: "Уся наша виручка складає 100% від експортних ринків. Сьогодні ми функціонуємо як велика експортна фірма. В Україні у нас немає доходів, і більшість наших товарів з початку повномасштабної війни надаються безкоштовно для українців."

Ми вже займаємося експортом і знаємо, як це робити. Однак те, що ми спостерігаємо в інших країнах, свідчить про те, що в більшості держав Східної Європи існує кілька великих експортних компаній. Наприклад, у країнах Балтії можна знайти близько десяти значних стартапів. Я переконаний, що якби не повномасштабна війна, в Україні вже сьогодні було б багато таких підприємств. Проте я впевнений, що наше майбутнє полягає в створенні кількох великих компаній, які зосередяться на експорті. Це перспектива на наступні п’ять-десять років.

#Бізнес #Інвестиції #Україна #Стартап-компанія #Експорт #Східна Європа #Генеральний директор #Країни Балтії #Genesis (гурт)

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Київстар" планує придбати онлайн-платформу Tabletki.ua: подробиці угоди.
Україна зайняла четверту позицію серед 24 європейських країн за ступенем підтримки стартапів.
Розширено програму компенсацій для підприємств, що створюють робочі місця для осіб з інвалідністю.
Теги