Маск підтвердив, що не має намірів придбати TikTok.

Виступ Маска, в якому він висловив відсутність інтересу до купівлі TikTok, що належить китайській компанії Bytedance Ltd., став першим коментарем підприємця з цього питання. Ці слова прозвучали на конференції в Німеччині.

"Я не подавав заявку на TikTok. У мене немає жодних намірів щодо того, чим би я займався, якби у мене був TikTok," - зазначив Маск, підключившись до конференції в режимі відеозв'язку, як повідомила газета Die Welt.

Також Маск, який купив у 2022 році соцмережу Twitter та який перейменував на X, розповів, що особисто не користується TikTok.

"Я не маю наміру купувати TikTok," - підкреслив він.

При цьому Маск розповів, що купівля Twitter була винятком, а придбання соцмережі він пояснив бажанням "зберегти свободу слова".

Підприємець також зазначив, що зазвичай створює бізнеси з основ.

У січні Bloomberg повідомило, що китайські урядовці розглядають варіант, який дозволить Ілону Маску, що має тісні зв’язки з президентом США Дональдом Трампом, придбати американські активи TikTok, якщо компанія не зможе уникнути заборони свого додатка в США.

Згідно зі сценарієм західних ЗМІ, X Маска могло взяти під контроль TikTok US і разом керувати бізнесом.

Нагадаємо, що в день свого вступу на пост президента Трамп підписав указ, що на деякий час зупинив примусовий продаж або закриття TikTok. Це рішення надало компанії та її китайському материнському підприємству додатковий час для ведення переговорів щодо угоди.

Розпорядження з'явилося всього через кілька годин після інавгурації Трампа, на якій був присутній генеральний директор Bytedance Шоу Чу.

"Згідно з інформацією Bloomberg, цей указ став фінальним етапом тривалих зусиль Вашингтона, спрямованих на заборону програми з огляду на питання безпеки."

Також зауважується, що Трамп, який виступав за заборону TikTok під час свого першого президентського терміну, змінив свою думку після того, як додаток допоміг йому залучити молодих виборців.

"Ми отримали підтримку молоді. Я впевнений, що саме завдяки TikTok я досяг цього успіху, тому в моєму серці зберігається особливе місце для цієї платформи," - зазначив Трамп.

Цього тижня Трамп підписав ще один указ, в якому, за його словами, дав доручення урядовцям заснувати суверенний фонд багатства США. Цей фонд міг би слугувати для спрощення процесу продажу TikTok.

ByteDance публічно відмовилася продати TikTok, хоча потенційні покупці висловили надію, що рішення Верховного суду США на підтримку закону про нацбезпеку, який змушує компанію або продати, або закрити сервіс у США, може підштовхнути його до перегляду.

Слід зазначити, що китайська влада також повинна буде дати свою згоду на можливі угоди, якщо між компаніями виникнуть переговори щодо продажу.

Додамо, наприкінці січня президент США Трамп заявив, що Microsoft веде переговори про купівлю TikTok. Він також зазначив, що хотів би бачити "конкурс пропозицій" за продаж додатка соціальної мережі.

Трамп також заявляв, що відкритий до того, щоб TikTok купили Ілон Маск або ж Ларрі Еллісон у рамках спільного підприємства з урядом США.

#Сполучені Штати #Бізнес #Китай (регіон) #Дональд Трамп #Підприємництво #Президент України #Німеччина #Вашингтон, округ Колумбія #Соціальна мережа #Ілон Маск #Генеральний директор #Bloomberg L.P. #Китай #Microsoft #Twitter #Світ #Свобода слова #Інавгурація #TikTok #Верховний суд США #Billboard Hot 100

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Київстар" планує придбати онлайн-платформу Tabletki.ua: подробиці угоди.
Україна зайняла четверту позицію серед 24 європейських країн за ступенем підтримки стартапів.
Розширено програму компенсацій для підприємств, що створюють робочі місця для осіб з інвалідністю.
Теги