
Відзначається, що Чень Чжао розпочав освоєння цього традиційного мистецтва ще в п'ятирічному віці, однак його батьки зауважували, що каліграфія не забезпечить йому фінансову стабільність.
Коли молодий чоловік ухвалював рішення щодо своєї кар'єри, його батьки розраховували на те, що він займеться бізнесом. Проте Чень вирішив вступити до Хубейського інституту витончених мистецтв, обравши спеціальність "каліграфія". Це спричинило конфлікт у родині.
Після завершення університету в 2016 році, замість того, щоб продовжити справу батьків на швейній фабриці, новий спеціаліст вирішив заснувати студію, де навчав каліграфії.
Навчальний заклад Ченя прийняв свого першого учня всього через два місяці після свого відкриття. Проте цей учень став справжнім викликом для свого наставника, оскільки виявився шульгою. Після тривалих зусиль йому вдалося створити справжній шедевр у своєму "почерку", що суттєво покращило ситуацію в студії.
У 2017 році підприємство його родини зупинило свою діяльність через неефективне керівництво, в результаті чого батьки накопичили борг у розмірі 20 мільйонів юанів.
Аби підтримати своїх батьків, Чень вирішив зосередитися на розвитку свого каліграфічного підприємства. Він розширив свою студію, залучив до роботи семеро викладачів, підняв навчальні збори та зареєстрував більше 300 учнів.
Він проводить заняття щодня з 8 ранку до 9 вечора, роблячи годинну паузу на обід.
І до вересня минулого року Чень погасив усі борги своїх батьків. Тепер його батько і мати підтримують каліграфічний бізнес, визнаючи, що це мистецтво дійсно може приносити гроші.
Нагадуємо, що в Китаї домашні улюбленці здатні самостійно заробляти на їжу. Їхні власники відправляють їх "працювати" в спеціалізовані кафе.
Фокус також повідомляв, що на фабриках Гуанчжоу швачки трудяться по 12 годин щодня, отримуючи лише один долар за кожні сто виготовлених одиниць продукції.
#Бізнес #Китай (регіон) #Студент #Кав'ярня #Юань Женьміньбі #Гуанчжоу #Фабрика #Каліграфія #Ліворукість #Шедевр.