Інфраструктура опору: три роки незламності без можливості на відпочинок.

Майже три роки тому життя кожного українця та кожної компанії змінилося назавжди. Війна стала не просто випробуванням, а іспитом на витривалість і єдність. Адаптація до викликів, спричинених війною, є ключовим чинником для забезпечення виживання.. Люди, переживши гострий період шоку, починають будувати нову реальність, орієнтовану на життя тут і зараз. Це стосується і бізнесу: ми відбудовуємо, інвестуємо і розвиваємося, не чекаючи кращих часів. Попри високий рівень невизначеності, наша стратегія -- рухатись і розвиватися, стабільна й актуальна на майбутнє. Таким є наш шлях виживання.

Наша історія починаючи з 2022 року -- це щоденна важка праця в рамках чотирьох пріоритетів, які ми визначили для себе: допомога людям, допомога країні вистояти в цій війні, безперебійна робота мережі та збереження бізнесу. Мені здається, Київстар став не просто телекомунікаційною компанією, а одним із символів стійкості країни. З перших днів вторгнення ми зіткнулися з викликами, які здавалися нездоланними: російський агресор намагався зруйнувати нашу інфраструктуру, знищити наш зв'язок. Та, попри втрату понад 1,6 тис. об'єктів своєї мережі, трьох регіональних комутаційних центрів, тисяч кілометрів мережі передачі даних, ми вистояли.

Наша мережа продовжує працювати, і кожна відновлена базова станція, кожен кілометр оптоволоконної мережі -- це не просто позначки сигналу на екрані телефону, це -- наша маленька перемога, за якою стоїть віддана праця всієї компанії та наших партнерів. Це -- довгоочікуваний "плюс" від рідної людини, це найважливіші слова -- "як ти?", це можливість почути подих надії, коли хтось каже "тримайся", це стрижень нашої єдності, що не дає розірватися найціннішому -- зв'язку між нами. Це повідомлення воїну ЗСУ від матері, що додає сили і віри. Це дзвінок в Україну з-за кордону, який на мить подумки переносить у рідні стіни, від яких інколи, на жаль, не лишилось і цеглини. Це координація державних служб, волонтерів, що рятують життя, це сигнал тривоги, що встигає попередити і вберегти, це допомога, що долає відстані. Зв'язок сьогодні -- це не просто технологія, це нервова система країни, це інформаційна кровоносна система, яка дає можливість відчути пульс України, що б'ється.

Окрім фізичних нападів, ракетних обстрілів і використання дронів, інфраструктура Київстару також стала мішенню для кібернетичних атак. Кібервійна являє собою ще один аспект агресії та нову арену конфлікту, де ми продовжуємо укріплювати наші позиції. Наразі Київстар реалізує масштабну програму, спрямовану на зменшення ризиків і підвищення рівня кіберзахисту, інвестуючи більше ресурсів і зміцнюючи співпрацю з відповідними організаціями. Минулорічна атака виявилася безпрецедентною за своїми масштабами, але найважливіше для нас – зробити уроки з цього досвіду і максимально зміцнити свої позиції. Усі працівники компанії активно залучені до процесу забезпечення кібербезпеки. Ми дотримуємося принципу нульової довіри, що передбачає відсутність довіри до будь-якого користувача за замовчуванням.

Адаптація до викликів, спричинених війною, є ключовим чинником для забезпечення виживання.

Ми підготували нашу енергетичну інфраструктуру до найскладніших викликів. Наразі в нашому розпорядженні 145 тисяч літієвих акумуляторів і майже 2,5 тисячі генераторів, що є результатом наших зусиль з метою суттєвого зміцнення енергетичної стабільності навіть в умовах найбільших труднощів. Нові частотні ресурси, здобуті в результаті спектрального аукціону 19 листопада, є ще одним кроком у напрямку модернізації мережі, покращення якості наданих послуг та підготовки до впровадження нових стандартів.

Ми обрали єдиний шлях, незважаючи на всі ризики та перешкоди — діяти зараз і вкласти ресурси в майбутнє нашої країни. Наші інвестиції — це не просто цифри на рахунках, а відображення нашої віри в Україну. Протягом повномасштабної війни ми вклали 18,3 млрд грн, що є частиною нашого амбітного плану на 1 млрд доларів. Це свідчить про нашу впевненість у завтрашньому дні. Кожна гривня, яку ми інвестуємо, сприяє розширенню бізнесу, залученню нових клієнтів, покращенню обслуговування існуючих, розвитку інфраструктури країни та збільшенню надходжень до бюджету. З початку війни компанія Київстар вже сплатила понад 28,3 млрд грн податків.

І хоч ми, як і всі, відчуваємо постійне навантаження, яке межує з утомою, ми не маємо права зупинятися. Рухаємося далі, підтримуємо Україну, наближаємо нашу перемогу!

#Бізнес #Інвестиції #Росія #Україна #Реальність #Збройні сили України #Інфраструктура #Ракета. #Стратегія #Телефон #Технічний стандарт #Зв'язок #Хакерська атака #Телекомунікації #Кібервійна #Історія #Сигнал #Київстар #Атака #Фортифікаційна споруда #Брік. #Кровообіг #Знак долара #Частота

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Повний огляд казино parimatch
Киянин вперше в історії здобув титул чемпіона світу з боксу! Відзначаємо століття з моменту найзначнішої перемоги відомого емігранта!
У 2024 році Збройні Сили Росії захопили більше 2500 квадратних кілометрів території, але при цьому понесли значні втрати, складаючи 427 000 військовослужбовців. Докладніше про це.
Теги