Путін дав дозвіл банку Goldman Sachs на продаж свого російського підрозділу компанії "Балчуг Капітал". Це рішення перетворило Goldman Sachs на одного з небагатьох західних фінансових установ, які покинули ринок Росії.
російський диктатор володимир путін дозволив банку Goldman Sachs Group Inc. продати свій бізнес у росії, що зробило американську компанію одним із небагатьох західних банків, які повністю вийшли з ринку країни-агресорки. Про це повідомляє Bloomberg, пише УНН.
Деталі
Згідно з наявними даними, путін дав зелене світло компанії "Балчуг Капітал" на придбання певного підрозділу, що стало можливим завдяки його підписаному указу. В свою чергу, Goldman уклав обов'язкову угоду про реалізацію своєї дочірньої компанії.
Ця угода стала останньою в серії банківських трансакцій, що отримали схвалення від путіна. У грудні він підписав указ, що дозволив компанії Natixis завершити продаж свого бізнесу в Російській Федерації. Нещодавно, цього місяця, ING Groep NV вирішила продати свої активи в Росії компанії "Глобал Девелопмент", яка належить фінансовому інвестору з Москви.
Практично через три роки після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато західних кредиторів продовжують вести успішний бізнес у країні, незважаючи на їхні публічні заяви про намір залишити російський ринок. Як зазначає видання, наприклад, Citigroup Inc. відмовилася від більшості інституційних банківських послуг у Росії, але все ще має активи на суму 9 мільярдів доларів, пов'язані з цією країною.
Банк Goldman Sachs був у росії з 1998 року. Крім того, як повідомляється, підрозділ посідає 230-те місце за розміром активів серед банків у країні.
Компанію "Балчуг Капітал", що базується у Вірменії, очолює Давид Амарян, який раніше займався управлінням гедж-фондів. Після початку повномасштабного вторгнення він почав активно інвестувати в нерухомість у Росії. У минулому Амарян працював у таких відомих фінансових установах, як AllianceBernstein Holding LP, Citigroup Inc. та московський інвестиційний банк "Тройка Діалог".
"Ми активно співпрацювали з усіма зацікавленими державними структурами, щоб гарантувати, що ця угода повністю відповідає всім місцевим та міжнародним правовим вимогам і санкційним нормам, - зазначив Амарян. - Банк стане важливим елементом нашого портфеля."
Нагадаємо
Не так давно УНН повідомляв, що Raiffeisen Bank оголосив про свої плани значно скоротити свою діяльність у Росії відповідно до вказівок Європейського центрального банку. Фінансова установа запроваджує обмеження на кредитування та платіжні послуги, призупиняє надання строкових депозитів та знижує процентні ставки за рахунками.
#Бізнес #Росія #Україна #Москва #Капітал (економіка) #Північна та Південна Америка #Менеджмент #Банк #Bloomberg L.P. #Нерухомість #Акціонерне товариство #Кредит #Диктатор. #Банківські операції #Центральний банк Райффайзен #Депозитний рахунок #Goldman Sachs #ING Group #Natixis #Citigroup #AllianceAmber #Європейський центральний банк