
Київ має потенціал стати найважливішим та найнадійнішим партнером Вашингтона в Європейському регіоні.
Україна може повторити шлях Польщі, яка орієнтувалася одночасно на Європу, Німеччину та Сполучені Штати, на початку 2000-х отримавши більш як 200 млрд доларів інвестицій, розмістила американські військові бази і отримала статус фактичного союзника США. Окрім того, вона може стати ключовою точкою економіки Євросоюзу.
В інтерв'ю виданню "Телеграф" футуролог та доктор економічних наук Андрій Длігач, який є засновником Advanter Group, поділився своїми думками щодо потенційних вигод, які співпраця з Україною може принести Сполученим Штатам і Європейському Союзу.
Детальніше ознайомтеся з матеріалом: "Трамп має неабиякий інтелект, його інтереси відрізняються від Путінських, проте їхня мета збігається": футуролог Андрій Длігач розглядає можливості для України та виклики, які постануть після війни.
Він вважає, що уникнення Третьої світової війни та зміцнення США залежать від ситуації в Україні.
-- Україна -- це країна, яка виявила високу здатність до адаптації, знайшовши нові підходи до ведення сучасної війни. Вона продемонструвала, що на полі бою F-16 та Abrams не є вирішальними факторами. Сьогоднішні конфлікти зовсім не нагадують "Бурю в пустелі"; війна ведеться зовсім інакше, і лише в Україні можна спостерігати, як виглядатиме майбутнє бойових дій, -- зазначає аналітик. -- Сполучені Штати можуть отримати від цього більше вигоди, ніж Китай, модернізуючи свою армію, спираючись на український досвід. Це є перша ключова перевага.
Чи можемо ми постачати рідкісноземельні метали? Так, але це, в основному, міф. Наші запаси не є достатніми ані за обсягом, ані з точки зору економічної вигоди. Хоча в Україні нараховується від 1% до 6% світових запасів багатьох рідкісноземельних та критичних матеріалів, такі країни, як Болівія, Аргентина, Ангола, Намібія та інші, мають значно більші поклади, і інвестиції в них є набагато більш привабливими, - зазначає економіст.
Він нагадав, що Україна -- це близькість до Європи, комбінація ресурсів, можливість створення енергетичного хабу і зони продовольчої безпеки, ворота для індійських компаній на європейський ринок.
У нас є настільки багато переваг, що в перспективі ми справді можемо стати центральним елементом економіки Європейського Союзу.
У своїх зусиллях зберегти економічний вплив на Європейський Союз, США можуть використати потенціал України. Залучаючи американські інвестиції та розвиток військово-промислового комплексу, наша країна має всі шанси стати найпотужнішим і найнадійнішим партнером Сполучених Штатів у Європі, -- зазначив Андрій Длігач.
Нагадаємо, що раніше він роз'яснив "Телеграфу", коли Венс замінить Трампа, а Європа зазнає краху.
#Сполучені Штати #Бізнес #Китай (регіон) #Володимир Путін #Інвестиції #Дональд Трамп #Україна #Європейський Союз #Європа #Міф. #Німеччина #Економіка #Київ #Північна та Південна Америка #Вашингтон, округ Колумбія #Індія #Економіст #Доктор наук #Метал #Ангола #Аргентина #General Dynamics F-16 Fighting Falcon #Третя світова війна #Рідкоземельний елемент #Дослідження ф'ючерсів #Війна в Перській затоці #Намібія #Болівія