Управління Трампа має намір підписати 90 торгових угод протягом наступних 90 днів.

Цю інформацію наводить Reuters, згідно з повідомленням Укрінформу.

Головний торговий радник Білого дому Пітер Наварро заявив у п'ятницю в ефірі Fox Business Network, що міністр фінансів США Скотт Бессент, торговий представник США Джеймісон Грір та міністр торгівлі Говард Лутнік можуть впоратися з цією роботою.

"Таким чином, ми плануємо укласти 90 угод протягом 90 днів. Це цілком здійсненно. Врешті-решт, Трамп, наш лідер, виступатиме в ролі головного переговірника. Все буде проходити під його пильним контролем," - підкреслив Наварро.

Комісар ЄС із питань торгівлі та економічної безпеки Марош Шефчович у понеділок приїде до Вашингтона для переговорів щодо тарифів. Однак, як зазначає Reuters, у цей день Бессент буде у Буенос-Айресі, щоб продемонструвати підтримку економічних реформ Аргентини, хоча на цю країну припадає лише $16,3 мільярда загального річного товарообігу зі США.

Його неявка на зустрічі у Вашингтоні викликає ще більше питань серед торгових аналітиків стосовно здатності адміністрації президента США справлятися з кількома переговорами одночасно, згідно з інформацією.

Згідно з думкою Венді Катлер, колишньої переговорниці у Торговому представництві США, досягнення угод, які відповідатимуть інтересам як Трампа, так і фінансових ринків, є "надзвичайно складним завданням". Вона зазначила, що команді Трампа, найімовірніше, потрібно буде зосередитися на пріоритетних країнах і продовжити 90-денну паузу для решти.

Як повідомлялося агентством Укрінформ, нові широкомасштабні тарифи на імпорт товарів до Сполучених Штатів планували ввести в дію в середу, 9 квітня. Однак, після того як Китай оголосив про намір запровадити відповідні тарифи на американські товари, Трамп підкреслив, що введе додаткові мита на китайську продукцію, які можуть досягати 104%. У свою чергу, в середу Китай оголосив про збільшення мит на американські товари до 84%.

9 квітня президент США Дональд Трамп заявив, що ставить на 90-денну паузу запровадження нових широких тарифів, які мали набути чинності в середу, однак він підвищує митні ставки для Китаю до 125%.

Пізніше адміністрація президента США Дональда Трампа встановила митні тарифи для продукції з Китаю на рівні 145%, що посилює торговельне протистояння між двома країнами з-поміж найбільших економік світу.

11 квітня Трамп оголосив, що готовий розглянути можливість введення певних винятків зі свого 10-відсоткового тарифу для більшості своїх торгових партнерів.

#Китай (регіон) #Білий дім #Дональд Трамп #Мито (економіка) #Європейський Союз #Товари #Митниця #Укрінформ #Робити #Північна та Південна Америка #Вашингтон, округ Колумбія #Долар #Reuters #Імпорт #Аргентина #Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки #Торгівля #Fox Business #Буенос-Айрес

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
IT у 2025 році: фахівці розглянули, як новітні технології трансформують бізнес-стратегії.
DIM оголосила про старт спеціальної програми підтримки для тих, хто наближає нашу перемогу: хто може стати її учасником?
У Грузії було виявлено незаконний бізнес, пов'язаний із збором людських яйцеклітин, які добували з жіночих організмів в надзвичайно жорстоких умовах.
Теги