"Завмерли в болоті": у Швеції лижники вражені нестачею снігу на гірських трасах.

Клієнти одного з провідних гірськолижних курортів Швеції - SkiStar у Селені - висловлюють невдоволення з приводу відсутності снігу, вважаючи, що мають право на компенсацію за куплені абонементи. На схилах, як з'ясувалося в середині квітня, було більше бруду, ніж снігу.

Цю інформацію повідомляє видання The Guardian, згідно з "Європейською правдою".

Розлючені лижники висловлюють думку, що їм слід було б надати знижку, оскільки на трасах виявилися слякоть і бруд, а через брак снігу їхнє обладнання зазнало ушкоджень.

Курорт SkiStar в Селені, який позиціонує себе як найбільший гірськолижний курорт Швеції, є популярним внутрішнім напрямком. А нещодавно він оголосив, що планує збільшити свою міжнародну привабливість, запустивши прямі рейси з Великої Британії.

Проте багато відвідувачів курорту минулого тижня висловили думку, що повну вартість абонемента з них не мали права стягувати, адже умови для катання були незадовільними.

"Ми перебуваємо тут вже тиждень і каталися на лижах лише півдня, адже навколо стільки води та інших перешкод," - поділилася враженнями лижниця Емелі Окерстранд в інтерв'ю шведському державному телеканалу SVT. Інші учасники також висловлювали невдоволення, вказуючи на те, що їхнє спорядження постраждало через ці несприятливі умови.

Хоча підйомники та схили були закриті, відвідувачі стверджують, що з них все ще вимагали сплатити повну ціну за абонемент, що є несправедливим. "Там, куди ми вирушили, була брудна погода. Ми застрягли у калюжах," - поділилася Філіппа Ф'єльбек у розмові з газетою Dagens Nyheter.

SkiStar підтвердила, що виконала свою "гарантію снігу". Софі Арнелл, генеральна юридична директорка компанії, зазначила: "Клієнти завжди можуть анулювати свій SkiPass з повним поверненням коштів до початку його дії. Інформація про відкриті підйомники та схили доступна на нашому веб-сайті та в мобільному додатку, і оновлюється кілька разів на добу".

Глобальне потепління і все більш непередбачувані короткі зими стали серйозними викликами для гірськолижної індустрії в Європі.

У жовтні французький гірськолижний курорт Alpe du Grand Serre, розташований в Ізері, змушений був припинити свою діяльність. Це сталося через неможливість перетворення курорту на цілорічний, що могло б компенсувати обмежений зимовий сезон.

Деякі країни, зокрема Фінляндія, Норвегія та Швейцарія, застосовують спеціальні килимки з екструдованого полістиролу для збереження снігу. Цей матеріал також активно використовують для утеплення будівель у Північній Європі.

Шведський метеорологічний і гідрологічний інститут повідомив, що цієї зими по всій країні було на 0,5-2 градуси тепліше, ніж зазвичай у період з 1991 по 2020 рік.

Згадаємо, що в п'ятницю, 18 квітня, Литва встановила новий температурний рекорд для квітня: в чотирьох містах країни температура повітря досягла 29,1 градуса за Цельсієм.

У той самий день в Естонії був зафіксований новий абсолютний температурний рекорд для квітня: температура повітря піднялася до майже 28 градусів тепла.

#Бізнес #Європа #Сполучене Королівство #Вода #Теплова енергія #Франція #Фінляндія #Повітря #Литва #Естонія #Швейцарія #Сніг #Українська правда #Швеція #Курортне містечко #Норвегія #Гардіан #Північна Європа #Зміна клімату #Лижі #Шведське телебачення #Гірськолижний курорт #Бігові лижі (спорт) #Щоденні новини #За Цельсієм #Градус (кут) #Метеорологія

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Кеш" не проходить через банк, а бронювання у "розстрочку": які ще деталі виявили плівки НАБУ у справі Комарницького ‒ розслідування.
Без будь-яких прикрас: Мандзюк, Осадча, Сумська та інші, котрі відображають реальність життя в Instagram.
Кабінет Міністрів України повідомляє, що учасники програми "Власна справа" вже перерахували до державного бюджету 7 мільярдів гривень у вигляді податків.
Теги