Зваблюючи матеріальними благами та вигодами: NYT досліджує, як Путін прагне "придбати" Трампа.

У NYТ зазначають, що у спілкуванні з Трампом багато світових лідерів перейшли до меседжів, орієнтованих на бізнес. І схоже, Путін також вловив цей "тренд".

Кирило Дмітрієв, головний інвестиційний менеджер уряду Росії, який має дипломи Гарвардського університету і вільно спілкується англійською мовою, на зустрічі з адміністрацією Трампа в Саудівській Аравії висунув американським компаніям можливість заробітку мільярдів доларів, якщо вони повернуться до Росії. Серед його пропозицій був доступ до російських природних ресурсів в Арктичному регіоні.

Цю інформацію наводить Антон Трояновський, керівник московського бюро газети The New York Times, у своїй статті.

Його послання полягає в тому, що, вийшовши з Росії внаслідок обурення через агресію проти України, американські компанії зазнали значних фінансових втрат.

"Загальні втрати. Вказана сума: 324 мільярди доларів", - зазначено в документі, який Дмітрієв надав New York Times.

За словами автора статті, звертаючись до президента Трампа, Путін "грає" на його бажанні отримати прибуток. Журналіст зауважує, що адміністрація Трампа, схоже, взаємодіє із посланням Росії, не вимагаючи оплати авансом.

Після того, як Україна виставила Трампу можливість укладання угод щодо природних ресурсів, його міністр фінансів наполягав на тому, щоб країна поступилася половиною своїх мінеральних ресурсів. Водночас Трамп продовжує зображати американських союзників як паразитів, погрожуючи введенням нових мит і наполягаючи на тому, щоб вони витрачали більше на власну безпеку, - підкреслюється в статті.

З Росією, навпаки, адміністрація Трампа, схоже, дає зрозуміти, що єдине, що має зробити Путін, щоб прокласти шлях до повного перезавантаження у відносинах Москви з Вашингтоном, це покласти край війні в Україні.

В свою чергу, численні європейці та Україна висловлюють занепокоєння, що Трамп може прагнути досягти мирної угоди на вигідних для Росії умовах. Це занепокоєння посилилося після того, як у вівторок американський президент зазначив, що Україна нібито "відповідає" за російське вторгнення.

Дмітрієв "ніжно" висловив думку, що американські нафтові компанії "дійсно отримували прибуток від російської нафтогазової індустрії", також зазначивши, що вірить, що "в певний момент вони знову відновлять свою діяльність".

В Нью-Йорк Таймс зазначають, що під час спілкування з Трампом багато світових керівників стали використовувати бізнес-орієнтовані меседжі, щоб задовольнити американського президента. Його зовнішня політика мало нагадує підходи його попередників, які акцентували увагу на демократії, правах людини та НАТО. Проте серед урядів, які намагаються вплинути на погляд Трампа щодо війни в Україні, Москва, здається, має успіх у переконанні його.

"Довгострокові стратегічні цілі не є особливою турботою для Трампа. Путін намагається скористатися цим ставленням, пропонуючи йому миттєві матеріальні вигоди, які відразу ж зрозумілі Трампу", - зазначив Борис Бондарев, колишній російський дипломат, який залишив свою посаду через війну в Україні.

Зазначимо, що російське видання Moscow Times інформувало про те, що Кремль представив адміністрації Дональда Трампа власну ініціативу – угоду про спільне користування російськими природними ресурсами. Це, зокрема, стосується видобутку корисних копалин у Арктичному регіоні Росії.

#Бізнес #Президент (державна посада) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Володимир Путін #Дональд Трамп #Росія #Україна #Європа #Москва #НАТО #Північна та Південна Америка #Вашингтон, округ Колумбія #Демократія #Журналіст #Природний ресурс #Зовнішня політика #The Moscow Times #Нафта #Дипломат #Мито (податок) #Корисні копалини #Права людини #The New York Times #Англійська мова #Саудівська Аравія #Арктика

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Експартнерка Комарова продемонструвала свою прогулянку Стамбулом у стильній шкіряній спідниці - Афіша bigmir)net.
Європейська комісія незабаром презентує нову ініціативу, що стане альтернативою "торговельному безвізу" для України.
Михайло Кураченко в Америці: як "вибрані біженці" з України далі ведуть бізнес з Росією, борються з алкоголізмом та зраджують колег.
Теги