Враховуючи висловлені пропозиції, Гетманцев ініціював законодавчий проєкт, що передбачає зміни в порядку приєднання до Клубу білого бізнесу.

До Верховної Ради надійшов новий законопроєкт, який має на меті покращення правового статусу Території високого рівня податкової довіри, відомої також як Клуб білого бізнесу.

Проект закону створено з урахуванням ідей бізнес-спільноти та пропонує більш адаптивні умови для отримання статусу "податкової довіри". Цю інформацію в Telegram озвучив Данило Гетманцев, голова парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики.

Він озвучив зміни, які передбачає цей законопроєкт:

1. Пом'якшення вимоги щодо "відсутності фактів порушення податкових обов'язків щодо подання звітності" -- дозволяється наявність штрафів у межах однієї мінімальної зарплати (8 тис. грн), за умови їх сплати.

2. Налагодження системи обчислення зарплатного критерію для платників, що володіють спеціалізованим КВЕД в рамках регіону чи держави.

3. Удосконалення показника рівня сплати ПДВ – з метою збільшення кількості платників, для яких даний критерій не повинен бути застосованим.

4. Регулювання процесу перевірок — у випадку, якщо перевірка вже стартувала, існують визначені правила.

5. Розширення загальної преференції щодо непроведення планових документальних перевірок для платників податків, занесених до Переліку, також на тих, хто займається виробництвом та/або реалізацією продукції, що підлягає акцизному оподаткуванню.

6. Прозорість структури власності -- обов'язкова наявність даних про кінцевого бенефіціара та відсутність відмітки про можливу недостовірність такої інформації в Єдиному державному реєстрі.

7. Уточнення методів обчислення податку на прибуток — для забезпечення більш точного аналізу.

"Ми продовжуємо зміцнювати взаємодовіру між державою та підприємництвом, спираючись на зрозумілі, прозорі та адаптивні норми. Наступними кроками стануть робота у комітеті, обговорення з представниками бізнесу та просування до ухвалення", -- зазначив Гетманцев.

Раніше було зазначено, що компанії, які входять до складу Європейської Бізнес Асоціації, звернулися до уряду з ініціативами щодо поліпшення умов віднесення підприємств до так званого Клубу білого бізнесу.

На завершення 2024 року Державна податкова служба запровадила новий реєстр платників податків, відомий як Клуб білого бізнесу. До нього увійшли 8225 підприємств і підприємців. Компанії, які отримали доступ до цього клубу, можуть скористатися спрощеною схемою податкового адміністрування та покращеною процедурою співпраці з Державною податковою службою.

#Бізнес #Мінімальна заробітна плата #Європейська бізнес асоціація #Податок на додану вартість #Податок на прибуток підприємств #Платник податків #Державна податкова служба України (2011)

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Бессент висловив свої думки щодо політичних прагнень Маска.
Не слід втручатися у політику: Бессент емоційно відреагував на рішення Маска заснувати власну політичну партію.
Бред Пітт домагався допиту Анджеліни Джолі в судовому процесі, пов'язаному з продажем їхнього французького маєтку російському олігарху.
Теги