Як реалізувати європейські норми відповідальної гри в Україні: результати круглого столу з участю бізнесу, громадськості та державних структур.

Ці питання стали предметом обговорення під час круглого столу, що відбувся 8 липня, за участю державних структур, представників громадськості та бізнесу. Основою для дискусії послужило дослідження міжнародного досвіду у сфері відповідальної гри, підготовлене Громадською спілкою "Центр відповідальної гри" за підтримки ТОВ "ГЕЙМДЕВ", яке працює під брендом Slots City.

До участі в круглому столі також були запрошені представники Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства соціальної політики України, Державного агентства України ПлейСіті, ДУ "Центр громадського Міністерства охорони України", Київського міського центру соціальних служб та інші експерти.

"Наша громадська спілка завершила вивчення досвіду країн ЄС щодо попередження ігрової залежності, але це лише перший етап. Географія дослідження розширюватиметься, а сьогодні ми представляємо проміжні результати, якi вкрай актуальнi в контекстi євроінтеграції", -- зазначила директорка ГС "Центр вiдповiдальної гри" Ольга Ісаєва.

Серед основних ідей, які лунали під час дискусії: важливо додати просвітницький компонент до державної політики, проводити глибинні дослідження щодо поширеності ігрової залежності в Українi та впровадити освітні програми для фахiвцiв центрiв допомоги.

З боку Центру громадського здоров'я МОЗ України Ірина Іванчук наголосила на важливості первинної профілактики, особливо серед підлітків, а також на необхідності системного моніторингу проблеми ігрової залежності в Україні. За її словами, одним із ключових компонентів подальшої роботи має стати стандартизація медичної допомоги залежним від азартних ігор.

Наталія Лех, очільниця експертної групи в Міністерстві цифрової трансформації України, підкреслила: "Ігри не слід вважати лише джерелом прибутку; вони є одним з різновидів відпочинку та розваг".

"Заснування прозорої української компанії, яка спирається на найкращі світові стандарти, є невід’ємною частиною нашого бренду. Ми розуміємо, що наш прогрес безпосередньо залежить від зрілості та відповідальності розвитку всієї індустрії. Саме тому ТОВ "ГЕЙМДЕВ" активно реалізує проєкти, що мають соціальну відповідальність", – зазначив генеральний директор ТОВ "ГЕЙМДЕВ" Артем Рудиченко.

Ознайомитися із дослідженнями Центру відповідальної гри можна за посиланням.

#Бізнес #Європейський Союз #Держава (політичний устрій) #Бренд #Моніторинг #Генеральний директор #Міністерство охорони здоров'я (Україна) #Міністерство соціальної політики України #Громадське здоров'я #Азартні ігри #Європейська інтеграція #Державна політика #Профілактична медицина #Стандартизація #Громадська спілка

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Як реалізувати європейські норми відповідальної гри в Україні: результати круглого столу з участю бізнесу, громадськості та державних структур.
В Україні планується запровадження нового реєстру професій: які переваги він принесе в процесі пошуку роботи.
Штучний інтелект незабаром стане необхідністю для бізнесу – експерт попереджає, скільки часу залишилося – Delo.ua.
Теги