Вітрова турбіна Ryse Energy G-11 — особливості та зображення

Вітрова турбіна G-11 компанії Ryse Energy відрізняється тихою роботою, високим рівнем безпеки та можливістю дистанційного управління.

Мала вітряна турбіна G-11 від компанії Ryse Energy отримала сертифікацію MCS, ставши першим продуктом малої вітроенергетики, сертифікованим цим органом за більш ніж чотири роки. Про це пише портал Installer Online.

Згідно з інформацією, турбіни G-11 потужністю 11 КВт відрізняються низьким рівнем шуму, високою безпекою та можливістю віддаленого управління. Вони вже знайшли своє застосування в аграрному секторі, а також у комерційних і суспільних енергетичних ініціативах по всьому світу.

Згідно з інформацією від Ryse Energy, одна з турбін G-11 здатна повністю забезпечити енергетичні потреби ферми Netherthirds, розташованої на північному сході Шотландії. Окрім самої ферми, цей вітряк живить також житловий будинок, домашню пекарню, станцію для обробки картоплі, зерносушарку та освітлення на всій території.

"Я в повному захваті від нашої турбіни, настільки, що планую другу. Я значно економлю на рахунках за електроенергію та отримую додатковий дохід для свого фермерського бізнесу", -- заявив власник ферми Стюарт Стівен.

У компанії Ryse Energy згадують про архітектора, який створив свій екологічний будинок, використовуючи турбіну Ryse Energy G-11 як головне джерело енергії. Цей будинок повністю електрифікований, а підігрів підлоги та гаряча вода забезпечуються електричним комбінованим котлом, що має тепловий акумулятор об'ємом 310 літрів. На території також розташований гараж з офісом на другому поверсі та трифазне підключення до електромережі.

Згідно з інформацією архітектора, у перший рік експлуатації турбіна згенерувала приблизно 28 000 кВт*год екологічно чистої електроенергії, що становить в середньому 77 кВт*год щодня. При цьому будинок та офіс споживають лише 14 000 кВт*год за рік, що дозволяє продавати залишки енергії в електромережу.

"Цікаво, що більше половини наших нових запитів надходять від клієнтів, які хочуть об'єднати вітер із сонячною фотоелектричною системою, щоб забезпечити цілорічну енергетичну безпеку. Обидві технології доповнюють одна одну -- сонячна енергія зазвичай чудова влітку, а вітрова енергія покриває темніші зимові місяці", -- зазначив керуючий директор по Європі та США в Ryse Energy Річард Колдов.

Згадаємо, що британська фірма ExoTechnologies разом з норвезькою компанією Ventum Dynamics створила вітряну турбіну VX175, яка повністю підлягає переробці і призначена для монтажу на дахах.

Данська компанія KiteX створює компактні вітряні турбіни, застосовуючи свою оригінальну технологію.

#Бізнес #Європа #Енергія #Електрична енергія #Сільське господарство #Данія #Сполучене Королівство #Акумуляторна батарея #Вода #Центральне опалення #Сонячна енергія #Вітер #Турбіна #Енергія вітру #Норвегія #Вітрогенератор #Шум #Картопля #Вітряк. #Вуличне освітлення #Шотландія #Підлога

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Київстар" планує придбати онлайн-платформу Tabletki.ua: подробиці угоди.
Україна зайняла четверту позицію серед 24 європейських країн за ступенем підтримки стартапів.
Розширено програму компенсацій для підприємств, що створюють робочі місця для осіб з інвалідністю.
Теги