Від зруйнованого до Європейського Союзу: як основний фонд у розмірі €500 млн сприятиме швидшій євроінтеграції України.

Міністерство економіки України інформує, що Європейська комісія має намір залучити 500 мільйонів євро через Фонд реконструкції України до 2026 року. Ця ініціатива є частиною стратегії Team Europe і має на меті пришвидшити процес відновлення України, а також надати підтримку в її прагненні до членства в Європейському Союзі.

Елементи

Цю ініціативу вже схвалили Франція, Німеччина, Італія, Польща та Європейський інвестиційний банк.

Фонд реконструкції України планує залучити 500 мільйонів євро до 2026 року, зосереджуючи свої зусилля на стратегічних інвестиціях, орієнтованих на досягнення результатів, переважно в акціонерний капітал. Цей флагманський фонд стане найбільшим у світі, який підтримуватиме процес відновлення. Він пропонує ефективне рішення для залучення приватних інвестицій, поєднуючи грантові кошти, гарантії та капіталовкладення, що дозволяє зменшити ризики для бізнесу та робить інвестування в Україну більш привабливим.

Головними інвесторами фонду на початковому етапі стануть його ініціатори -- Єврокомісія (через Ukraine Investment Framework), а також провідні банки розвитку: ЄІБ, KfW, Cassa Depositi e Prestiti (CDP), Proparco & Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Передбачається, що початкові інвестиції можуть бути здійснені до кінця 2026 року. Наразі ж триває вивчення ринку і оголошено конкурс на підбір керуючої компанії.

Основними сферами для інвестицій вказано енергетичний сектор (з акцентом на відновлювані джерела енергії), інфраструктуру, цифрову трансформацію, оновлення промислових потужностей, виробництво товарів подвійного призначення, а також критично важливі матеріали (CRM).

Нещодавно ми згадували про наміри канцлера Німеччини здійснити знакову поїздку до Китаю.

#Бізнес #Китай (регіон) #Інвестиції #Польща #Україна #Європейський Союз #Канцлер Німеччини (1949 - дотепер) #Товари #Інвестор #Німеччина #Енергетична галузь #Українська мова #Європейська комісія #Євро #Банк #Франція #Італія #KfW #Європейський інвестиційний банк #Міністерство економіки України #Капітал (економіка) #Банк Gospodarstwa Krajowego #Депозитний та поточний рахунки

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Як реалізувати європейські норми відповідальної гри в Україні: результати круглого столу з участю бізнесу, громадськості та державних структур.
В Україні планується запровадження нового реєстру професій: які переваги він принесе в процесі пошуку роботи.
Штучний інтелект незабаром стане необхідністю для бізнесу – експерт попереджає, скільки часу залишилося – Delo.ua.
Теги