В Україні планується впровадження річного мораторію на перевірки підприємств: подробиці від Юлії Свириденко | УНН

Юлія Свириденко анонсувала плани щодо введення річного мораторію на перевірки підприємств, що стало одним із основних акцентів урядової політики. Це рішення, узгоджене з главою держави, спрямоване на надання більшої свободи для економічних суб'єктів та створення справедливих умов для легального бізнесу.

На першій зустрічі уряду були визначені основні пріоритети. Серед них - річний мораторій на перевірки підприємств. Втілення цього рішення наразі в процесі підготовки, за що відповідають силові структури під координацією Ради національної безпеки і оборони.

Інформацію передає УНН, посилаючись на профіль прем'єр-міністра Юлії Свириденко в соціальних мережах.

Провела своє перше засідання уряду та зустрілася з основними міністрами, визначивши початкові пріоритети. Які плани на наступний тиждень?

За інформацією, озвученою новим прем'єр-міністром України, розробляється мораторій на проведення перевірок підприємств.

Уряд разом із силовими структурами та за координацією РНБО готує рішення, яке дасть бізнесу більше свободи. Планується річний мораторій на перевірки.

Вказано, що це питання "вже було розглянуто з Президентом Володимиром Зеленським". Від глави української держави отримано конкретне завдання:

Надати більше можливостей внутрішнім економічним ресурсам.

Зазначається, що процес детінізації економіки триватиме, проте будуть створені рівні умови, які будуть вигідні легальному бізнесу.

Крім того, розпочато аудит кримінальних справ проти бізнесу, - додала у своєму дописі Свириденко.

Прем'єр-міністр запевнив, що будуть ліквідовані безпідставні справи, які перешкоджають веденню бізнесу. Нові кримінальні провадження матимуть право відкривати лише Генеральний прокурор або керівники обласних та районних прокуратур.

Одночасно буде введено обмеження на перевірки з боку податкових та митних органів.

Також прем'єрка обіцяє посилення контролю за законністю слідчих дій.

Контрольні заходи здійснюватимуться тільки в зонах з підвищеним ризиком, в той час як сумлінні компанії матимуть гарантії захисту.

Також в уряді готові ініціювати зміни до законів для кращого захисту бізнесу, реформування нагляду і справедливого використання конфіскованих активів рф.

Юлія Свириденко, новообрана прем'єр-міністрка України, визначила основні напрямки своєї роботи: зміцнення армії, розвиток внутрішнього виробництва та вдосконалення державного управління. Крім того, вона підкреслила важливість підтримки бізнесменів і зменшення витрат бюджету.

Новий міністр оборони Денис Шмигаль провів свою першу нараду, де визначив основні пріоритети. Серед завдань - збільшення обсягів українського виробництва, покращення забезпечення військових та зміцнення співпраці з міжнародними партнерами.

#Бізнес #Прем'єр-міністр #Підприємництво #Володимир Зеленський #Президент України #Економіка #Українські національні новини #Підприємницька діяльність #Денис Шмигаль #Прем'єр-міністр України #Ймовірна причина #Рада національної безпеки і оборони України #Аудит #Міністр оборони #Генеральний прокурор України #Міністр (уряд)

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Уряд має намір започаткувати програми надання грантів для виробництва боєприпасів та реалізації проектів з відновлення "під ключ", - повідомила Свириденко.
В якому місяці шлюб може бути найщасливішим: знаки та вірування, які дійсно слід врахувати.
Не будуть проводити перевірки протягом року: Свириденко оголосила про мораторій для підприємств.
Теги