У Збройних силах США військовослужбовців все ще навчають, що можливо обійтися без використання дронів, - повідомляє Business Insider.

Американські збройні сили поступово освоюють застосування малих безпілотників, проте в середовищі військових залишається думка, що дрони не є універсальним вирішенням проблем, а їх перевага на українському фронті зумовлена браком артилерійських боєприпасів. Таку інформацію наводить Business Insider, повідомляє UAINFO.org, посилаючись на УНІАН.

Як розповіла керівниця школи майор Рейчел Мартін, в межах програми солдатам зокрема пояснюють, що дрони не є універсальним інструментом і в певних місіях краще покладатися на традиційну зброю. Вона зокрема назвала як альтернативу дронам кулемети калібру .50 та протитанкові гранатомети AT4.

"Весь світ зосередив свою увагу на конфлікті між Росією та Україною, а також на стратегіях і техніці, які застосовуються в цьому виді бойових дій. У США ж це не зовсім той підхід до війни, з яким ми звикли стикатися", - зазначила Мартін.

На думку американського майора, українці "використовують те, що мають, бо не мають тих багаторівневих ресурсів, які у нас, на щастя, є в нашій країні".

"Мені було б надзвичайно цікаво дізнатися, яким би був результат цієї війни, якби на початку конфлікту у них був такий же військово-промисловий комплекс, як у нас сьогодні. Вважаю, що ситуація склалася б абсолютно по-іншому," - висловила своє бачення Мартін.

Водночас вона визнає, що вражаюча ефективність, яку показали малі безпілотники в Україні, є підставою для того, щоб США взяли до уваги та адаптувалися до цього специфічного способу ведення бойових дій.

"Невелика держава з обмеженими військовими ресурсами та фінансами здатна протистояти потужній наддержаві, як-от Росія, і все ж залишитися на плаву", - підкреслила вона, розповідаючи про значення безпілотних апаратів у конфлікті.

#Безпілотний літальний апарат #Бойові дії #Українське незалежне інформаційне агентство #Дрон #Оболонка (снаряд) #Військово-промисловий комплекс #Військова тактика #Майор (звання) #Гранатомет #Калібр #Кулемет #Армія Сполучених Штатів #Солдат #AT4 #Суперсила

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
У Збройних силах США військовослужбовців все ще навчають, що можливо обійтися без використання дронів, - повідомляє Business Insider.
Графіків можна було запобігти: фахівець роз’яснив парадокс енергетичної сфери – чому резерви залишаються невикористаними.
Невдача високопосадовця НАТО: у Греції затримали полковника повітряних сил, підозрюваного у шпигунстві на користь Китаю.
Теги