
Не так давно Український фонд стартапів (USF) анонсував старт глобальної освітньої програми під назвою "100 мільйонів учнів" (100 Million Learners). Ця ініціатива була розроблена в співпраці з Школою глобального управління Thunderbird та Arizona State University за підтримки Американського університету в Києві.
Про причини, чому USF, що є частиною Фонду розвитку інновацій, взявся за реалізацію цієї ініціативи в Україні, розповідає його керівниця Наталія Кушнерська.
Фонд є драйвером інноваційної екосистеми всієї України, в тому числі на глобальному рівні. Ми як Фонд маємо створювати умови, надавати інструменти для бізнесів, стартапів, технологічних компаній, щоб вони могли розвиватися. І в цьому дуже важливу роль відіграє освіта. Фонд зможе зробити так, щоб якомога більше українців могли приєднатися та скористатися цією можливістю.
Адже Український фонд стартапів є серцем розвитку інновацій, технологій , стартапів і створення екосистеми. Очевидно, що у нас є дуже багато зв'язків, можливостей для розповсюдження інформації серед потенційних учнів - майбутніх учасників програми.
Наша місія - надавати всі необхідні інструменти для розвитку стартапів, інновацій, технологій в Україні. І якраз така програма є унікальною для того, щоб команди знали, як саме це робити.
Ця програма була створена ще у 1946 році після Другої світової війни, і вона стала фундаментом для інтеграції американських ветеранів, які повернулися з війни в соціум. Тому ця програма є дуже важливою і для нашої нації зараз. Ми знаємо, що є дуже багато внутрішньо переміщених осіб, дуже багато людей, які втратили своє майно. Так само очікується, що після закінчення війни багато ветеранів повернуться до звичайного життя, і потрібно дати їм необхідні знання й інструменти, допомогти їм реінтегруватися в мирне життя.
Фонд розвитку інновацій активно співпрацює з понад 80 університетами по всій території країни. Це відкриває для нас численні можливості залучення як студентів, так і викладачів до нашої програми. Крім того, ми маємо розгалужену мережу стартапів і бізнесів, з якими постійно взаємодіємо. Таким чином, нашою головною метою є донести інформацію про цю можливість до якнайширшої аудиторії.
Знання ніколи не буває забагато, і кожна порція знань є безцінною. У глобальному масштабі програми від відомих викладачів коштують чимало. Це унікальна можливість для українців отримати безкоштовний доступ до величезної бази знань. Тому ми з великим натхненням запрошуємо всіх приєднатися до цієї програми та скористатися цією неповторною можливістю.
Унікальність програми, що вона онлайн. І багато українців навіть за кордоном, де вони навчаються в університетах, але ми очікуємо, що вони повернуться додому та будуть працювати та розвивати Україну. Тому такі знання знадобляться людям не тільки в Україні, а й за кордоном.
Мені здається, що сьогодні молодь дуже відкрита для нового формату знань, і тому мені важко називати якісь цифри, але ми очікуємо для участі мінімум 20 тисяч людей. Ми будемо робити все, щоб якомога більше українців долучилося до програми.
Звісно. Фонд активно співпрацює з Міністерством освіти і науки України. Завдяки їхній інфраструктурі ми плануємо поширювати інформацію. Обов'язково організуємо вебінар для університетів, щоб вони були в курсі подій. Ми також продовжимо комунікацію, щоб усі мали змогу ознайомитися з цією інформацією.
Звісно! У нашому Фонді немає поділу на Brave1 чи ні, чи є ви професором, чи студентом. Ця програма відкрита для всіх бажаючих, незалежно від їхнього рівня знань, освіти або досвіду. Ми прагнемо, щоб якомога більше людей отримали нові ідеї, знання та інсайти, які допоможуть їм вдосконалити свій бізнес або започаткувати новий.
#Бізнес #Україна #Українці #Стартап-компанія #Інновації #Знання #Друга світова війна #Студент #Північна та Південна Америка #Екосистема #Внутрішньо переміщені особи #Онлайн #Міністерство освіти і науки України #Нація #Університет #Університет Південної Флориди #Університет штату Арізона