
Стратегії розвитку від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та більше 90 провідних експертів у своїй сфері.
"Сьогодні ми ділимося важливими і водночас сумними новинами для компанії Reface: ми скорочуємо 35% нашої команди (60 рефейсіанців)", - говориться в повідомленні.
За останні два роки компанія Reface активно займалася експериментами, створивши сім нових продуктів. Вона також приймала ризиковані рішення, іноді завищуючи оцінку своїх перспектив. Як зазначила пресслужба, деякі з висунутих гіпотез не знайшли підтвердження.
Рішення про скорочення 60 працівників було ухвалено для оптимізації бізнесу й досягнення прибутковості у 2025 році.
"Компанія оголосила, що прийняла це рішення з метою забезпечити прибутковість починаючи з січня 2025 року, а також для того, щоб мати можливість й надалі інвестувати в розробку новаторських мобільних застосунків з використанням штучного інтелекту", - зазначили представники компанії.
Reface - це український додаток, що дозволяє користувачам змінювати обличчя в відео або GIF-форматах. Застосунок використовує технологію генеративних змагальних мереж (GAN - Generative Adversarial Network).
Цей додаток штучного інтелекту, створений в Україні, став першим серед національних продуктів, який посів найвищу позицію у рейтингу американського App Store, випередивши відомі сервіси, такі як TikTok, Netflix та Amazon.
Нагадуємо, що в Україні розпочалася програма WinWin Deep Tech Accelerator, яка триватиме до 15 лютого 2025 року. Це безкоштовний тримісячний проект, орієнтований на підтримку стартапів на початкових етапах, які інтегрують штучний інтелект і машинне навчання у свої рішення.
#Бізнес #Штучний інтелект #Стартап-компанія #Північна та Південна Америка #Прибуток (економіка) #Прикладне програмне забезпечення #ПриватБанк #Amazon (компанія) #Математична оптимізація #Гіпотеза #GIF #Netflix #Машинне навчання