
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Про це заявив посол Бельгії в Україні Люк Якобс в інтерв'ю Укрінформу.
На думку експерта, Бельгія володіє потужною оборонною індустрією, і представники ключових компаній активно приїжджають до України для налагодження співпраці з місцевими партнерами. У декількох випадках вже вдалося досягти вагомих результатів у підготовці угод про спільне виробництво.
Обговорюється перспектива заснування спільних підприємств, які продовжать свою діяльність і після закінчення конфлікту. Це є яскравим підтвердженням активного розвитку партнерських відносин.
"Українська оборонна промисловість довела, що вона надзвичайно завзята і стійка, що вона ще недостатньо використовується, що розвиває передові технології і що вона справді демонструє себе як наш цінний партнер. Нам є чому навчитися в України, і також ми можемо поділитися досвідом із вами", - підкреслив Якобс.
Нагадуємо, що українська компанія в галузі оборони Radionix і шведський оборонний концерн Saab уклали меморандум про намір стратегічної співпраці в області сенсорних технологій та оборонної електроніки, що має на меті посилення оборонних можливостей України.
Крім того, Україна заснувала спільну компанію з KNDS Deutschland, що суттєво пришвидшить ремонт військової техніки. Це партнерство спрямоване на швидке відновлення технічних засобів, що, в свою чергу, підвищить оборонні спроможності країни.
#Бізнес #Інвестиції #Україна #Військові технології #Спільне підприємство #Занепокоєння (бізнес) #Електроніка #Швеція #Бельгія #Меморандум #Збройова промисловість #Люк Якобс #Сааб.