Uklon має намір організувати перевезення українців за межі країни: які напрямки обрані та що вже відомо.

Uklon хоче запустити міжнародні автобусні перевезення з України до Європи - рішення про старт можуть ухвалити вже наприкінці 2025 року, а запуск відбудеться у 2026-му. Крім того, компанія розглядає нішу прокату електросамокатів.

Цю інформацію озвучила Оксана Розпутна, віцепрезидентка з питань стратегії та розвитку компанії, в інтерв'ю для засобів масової інформації. Сфера автобусних перевезень, зокрема після початку повномасштабної війни, зросла втричі, досягнувши обсягу в 7 мільярдів гривень.

Зростання потреби у безпечних та зручних трансферах стало помітним через регулярні поїздки українців за межі країни, трудову міграцію та зменшення кількості авіарейсів з України. Компанія Uklon має намір запровадити не лише постійні маршрути, але й трансфери до аеропортів без конкретного графіка, що стане вигідною альтернативою для мандрівників.

Польща є першим вибором для українців, які прагнуть подорожувати, адже це стало найпопулярнішим напрямком упродовж останніх років. Цікавим аспектом є можливість інтегрувати новий сервіс у вже існуючий додаток Uklon або ж розробити окремий агрегатор квитків, схожий на BlaBlaCar чи Tickets.ua. Однак на цьому новому ринку слід бути готовим до конкуренції з такими великими гравцями, як FlixBus, BlaBlaCar Bus та місцевими перевізниками.

Другий варіант — це оренда електросамокатів. Цей сегмент швидко розвивається в українських містах, а зацікавленість у мікромобільності невпинно зростає. Як зазначила Розпутна, компанія наразі аналізує дані, щоб визначити потенційний дохід від однієї поїздки на самокаті в порівнянні з продажем одного квитка на автобус.

Як раніше повідомляв OBOZ.UA, компанії "Київстар" та Uklon завершили угоду, в рамках якої мобільний оператор придбав 97% акцій онлайн-сервісу для замовлення автомобілів. Загальна вартість угоди склала 155,2 мільйона доларів. Важливо зазначити, що після завершення покупки "Київстар" і Uklon продовжать функціонувати як окремі компанії.

#Європа #Українці #Стратегія #Ринок (економіка) #Аеропорт #Онлайн #Прикладне програмне забезпечення #Пасажир #Київстар #Оренда #Квиток (вхідний) #Уклін. #BlaBlaCar

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Компанія blago уклала партнерство з Львівською політехнікою і була нагороджена спеціальною відзнакою.
Цього року надходження єдиного внеску підвищились на 15,6%.
Лондонський суд не задовольнив запит України на екстрадицію втікача-нардепа Дмитрука | Основні новини України
Теги