Згода між Сполученими Штатами та Україною повинна приносити вигоду обом народам, вважає Зеленський.

Угода між США та Україною повинна приносити вигоду обом народам, забезпечуючи взаємні інтереси.

Таку позицію озвучив під час пресконференції Президент Володимир Зеленський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У стратегічних партнерів має бути бажання підписувати угоду. Угода має Сполученим Штатам Америки (давати - ред.)... бачити, що вони не просто дають гроші, Україні - що вони отримують ці гроші і можуть підняти економіку... Хочеться, щоб угода між нами і партнерами була без скандалу, а навпаки - була win-win для наших народів. Або для американського бізнесу і для нашого бізнесу і народу", - сказав Зеленський.

Він вважає, що ось таку угоду потрібно підписувати - щоб це були і захист, і щоб отримати задоволення від партнерських відносин. "Бо то вже не є партнерство, якщо немає задоволення", - зазначив Президент.

"Я усвідомлюю принципи цієї угоди: перед початком всіх цих нових домовленостей важливо зрозуміти, яким чином ми будемо повертати нове. Тому моя реакція на старі борги, коли йдеться про нові ініціативи, цілком зрозуміла. Ми відкриті до обговорення формату: що саме ми отримаємо і яким чином ми це повернемо. Готові детально обговорити це в рамках угоди", - зазначив Зеленський.

Президент України нагадав, що раніше у Мюнхені у нього відбулася зустріч з віцепрезидентом США Джеєм Ді Венсом. "Ми обговорювали, що якщо вам цікаві конкретні цифри чи відсотки, необхідно звернути увагу на наші закони. Вважаємо, що для цього знадобиться ратифікація Верховної Ради України. Можна підписати угоду, а потім провести її ратифікацію. Ми б дуже хотіли зустрітися з президентом Трампом, щоб остаточно узгодити цю угоду: міністри підпишуть, а парламент її затвердить, і всі залишаться задоволені".

За словами Президента, важливо "трохи наблизитися один до одного на шляху до щастя, адже якщо лише один із партнерів відчуває себе щасливим, це не створює справжнього щастя в родині".

"І що стосується того, чи не будуть парламентарі на цьому гратися - та хай граються. Це ж серйозні речі, мені здається, не іграшки. У нас війна, нам потрібне партнерство, потрібна допомога, але - не втрачаючи гідності, незалежності", - сказав Зеленський.

Згідно з попередніми повідомленнями ЗМІ, уряд Сполучених Штатів під керівництвом Дональда Трампа розробив угоду з Україною, що стосується рідкісноземельних мінералів та інших природних ресурсів, яка, на думку експертів, не була б підтримана жодним президентом. Наразі з'явилася нова версія цього проєкту, яка є більш жорсткою в порівнянні з попередньою.

#Сполучені Штати #Бізнес #Президент (державна посада) #Парламент #Дональд Трамп #Україна #Володимир Зеленський #Укрінформ #Економіка #Журналіст #Ратифікація #Мюнхен #Українська Держава

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Експартнерка Комарова продемонструвала свою прогулянку Стамбулом у стильній шкіряній спідниці - Афіша bigmir)net.
Європейська комісія незабаром презентує нову ініціативу, що стане альтернативою "торговельному безвізу" для України.
Михайло Кураченко в Америці: як "вибрані біженці" з України далі ведуть бізнес з Росією, борються з алкоголізмом та зраджують колег.
Теги