У додатку для українців, що перебувають за кордоном, буде розміщено спростування неправдивої інформації.

Українці, що перебувають за межами країни, отримуватимуть новини від Центру стратегічних комунікацій.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з командою мобільного додатку I'm Ukrainian для українців за межами країни уклали угоду про співпрацю в сфері інформування користувачів та боротьби з російською дезінформацією. У додатку буде представлено матеріали, що спростовують російські фейки стосовно подій в Україні, а також інформацію про маніпуляції та кампанії, пов'язані з українськими біженцями. Про ці ініціативи йшлося під час презентації застосунку I'm Ukrainian, що відбулася 30 січня в "Укрінформі".

"Українці, які живуть за межами країни, стали однією з цілей російської пропаганди. Кремль експлуатує цю групу, щоб підривати репутацію України в очах місцевих суспільств та урядів, а також формувати негативне ставлення українців до їхньої батьківщини. Тому надзвичайно важливо, щоб українці в усьому світі мали доступ до надійної інформації про реальну ситуацію в Україні з перевірених джерел, а не з соціальних мереж, де вони можуть легко стати жертвами маніпуляцій з боку ворога", - зазначив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей.

За його словами, українцям у світі варто не тільки вміти ідентифікувати ворожі фейки, вони можуть стати інформаційними помічниками України, розповідаючи іноземцям правду про Україну, допомагати розвінчувати маніпуляції російської пропаганди і постійно тримати іноземців в українському інформаційному полі.

"Ми хочемо стати платформою, яка б не тільки допомагала нашим громадянам зберігати свою ідентичність, а й показувати їм, як вони можуть працювати на перемогу України, де б вони не були", - сказав керівник проєкту I'm Ukrainian mobile app Павло Остапенко.

На його думку, користувачі додатку активно використовують можливості публікувати інформацію про організацію акцій підтримки.

У додатку "I'm Ukrainian" можна знайти інформацію про послуги та сервіси, які надаються українцями в містах їхнього перебування, а також про культурні заходи, неформальні зустрічі, освітні програми, можливості працевлаштування, пункти підтримки, українські громади та багато іншого. Користувачі можуть самостійно розміщувати оголошення про свої події, організовувати спільні зустрічі та акції, а також додавати українські бізнеси на глобальну мапу. Додаток доступний у 32 країнах світу.

Павло Остапенко також уточнив, що авторизація у застосунку відбувається за допомогою інтеграції з "Дію", при цьому збору чи передачі персональних даних не відбувається

Нагадуємо, що у 2023 році був запущений додаток "I'm Ukrainian", який сприяє українцям, які вимушено покинули свою батьківщину через війну, у пошуку однодумців.

#Бізнес #Кремль (фортифікаційна споруда) #Україна #Українці #Укрінформ #Російська мова #Соціальна мережа #Реклама #Прикладне програмне забезпечення #Персональні дані #Дезінформація #Державна пропаганда в Російській Федерації #Інформаційна безпека #Авторизація

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Трамп видав указ щодо тарифів на товари з Китаю, Канади та Мексики: в адміністрації президента розкрили деталі.
Батько та син "організували" дії родича, який займається криптовалютою: правоохоронці зупинили спробу скоєння злочину. Фото.
Британія відчуває ностальгію за Європейським Союзом. Які причини цього явища і чи є можливість для повернення - BBC News Україна
Теги