У Фонді гарантування вкладів висловили свої думки щодо намірів "Укрпошти" створити власний банк.

"Укрпошта" може мати банк, але є умова.

Держкомпанія "Укрпошта" може мати власний банк, однак при цьому вона повинна бути прибутковою та фінансово спроможною організацією. Про це заявила директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Білай, передає РБК-Україна.

"Безумовно, це можливо, якщо існуватиме ефективна бізнес-модель. Ключовими факторами є репутація інвестора та фінансова стабільність самого бізнесу. Щоб управляти банком 'Укрпошта', організація повинна бути міцною та здатною досягати поставлених цілей," - зауважила вона.

Окрім цього, Національний банк України повинен оцінити життєздатність бізнес-моделі, яку представить "Укрпошта".

За її словами, роль ФГВФО виникає тільки, коли НБУ визнає банк (в тому числі, той, який хоче отримати "Укрпошта") неплатоспроможним. Фонд може передати активи такого банку інвестору або продати його майно.

Згадаємо, що "Укрпошта" вже не раз оголошувала про свої плани з запуску банківських послуг.

У "Укрпошті" незабаром може з'явитися опція доставки товарів з Amazon. На даний момент державна компанія проводить переговори з поштовою службою США, USPS.

#Товари #Інвестор #Національний банк України #Банк #Укрпошта #Актив #Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
В Україні здійснюють перевірку всіх "Пунктів незламності": населення закликали ділитися своїми враженнями через "Дію".
Депутати направили запит до НАБУ у зв'язку з повідомленнями про наявність системної корупції в Службі безпеки України, пов'язаної з Бакановим та Наумовим.
Уряд проводить моніторинг "Пунктів незламності": українців закликають надсилати свої відгуки через додаток "Дія".
Теги