
Цю інформацію підтвердили в заяві урядових структур.
Згідно з інформацією Міністерства енергетики, з 30 грудня 2024 року обмеження електроенергії для побутових споживачів не застосовуються, а для бізнесу -- мінімізовано.
"Важливо також зберегти ритмічну міжнародну підтримку. Працює хаб екстреної енергетичної допомоги. Завдяки цьому отримали 1761 гуманітарний вантаж вагою 22,6 тис. тонн від 38 країн", -- повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання антикризового енергетичного штабу. -- "Загалом 146 компаній енергетичного сектору отримали допомогу. А у фонді підтримки енергетики України зібрано приблизно 1,2 млрд євро донорських коштів".
На засіданні штабу також обговорили інформацію та актуальні потреби енергетичних підприємств.
За даними звіту, учасники антикризового енергетичного штабу акцентували увагу на ситуації в містах, які піддаються інтенсивним атакам з боку Росії, таких як Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро та інші громади.
"Ситуація в цих населених пунктах є складною через атаки з боку Росії. Прем'єр-міністр дав вказівку провести засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб підготуватися до наступного осінньо-зимового сезону та розглянути можливість впровадження спеціальних прискорених заходів для відновлення теплової інфраструктури", -- зазначено у повідомленні.
Згідно з інформацією, Фонд підтримки енергетики України, який святкує свій третій рік існування, отримав 1,2 мільярда євро у вигляді грантів.
#Бізнес #Прем'єр-міністр #Росія #Електрична енергія #Енергетична галузь #Інфраструктура #Одеса #Дніпро #Євро #Денис Шмигаль #Прем'єр-міністр України #тонна #Миколаїв #Кривий Ріг