Транспортний безвізовий режим з Норвегією продовжено до завершення року.

Про це написав у телеграмі віцепрем'єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

Це свідчить про те, що для перевезення вантажів між державами та транзитом не потрібні додаткові дозволи, якщо транспортні засоби відповідають стандарту Євро-5 або вищому.

"Це вже другий етап угод, укладених між нашими міністерствами. Це ще один конкретний крок для розширення можливостей українського бізнесу, навіть в умовах війни", - підкреслив Кулеба.

Він додав, що в планах міністерства - розширення географії транспортного безвізу та створення сприятливих умов для роботи перевізників.

Сьогодні лібералізація діє з 35 державами, включно з країнами ЄС.

#Бізнес #Україна #Європейський Союз #Лібералізація #Євро-5

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Сучасні споруди та залізничні лінії: Швейцарія сприяє відновленню України.
The Telegraph: Трамп запропонував залучити приватні військові компанії з США як частину гарантій для України.
ЗМІ: Трамп виступає за залучення приватних військових компаній зі США в рамках гарантій для України.
Теги