
Цю інформацію передає Укрінформ, посилаючись на The Guardian.
"В даний момент ми маємо 150 країн, які бажають укласти угоду, але організувати зустріч із такою кількістю людей, які хочуть нас бачити, просто неможливо", - зазначив президент США під час свого виступу перед бізнес-лідерами в Об'єднаних Арабських Еміратах в рамках туру по країнам Перської затоки.
Трамп оголосив, що його міністр фінансів Скотт Бессент та міністр торгівлі Говард Лутнік "направлять листи, в яких, по суті, інформуватимуть" деяких торгових партнерів США про нові тарифні ставки, що будуть застосовані до їхніх товарів, що експортуються на американський ринок.
"В якийсь момент протягом найближчих двох-трьох тижнів, на мою думку, Скотт і Говард надішлють листи, в яких, по суті, повідомлять громадян — це буде абсолютно справедливо — про те, яку суму їм доведеться сплачувати за ведення бізнесу в США", — зазначив президент Сполучених Штатів.
Вашингтон вже скасував деякі з найсуворіших мит після негативної реакції на ринках облігацій. Зокрема, були призупинені "взаємні" тарифні ставки з багатьма торговими партнерами, зокрема з Європейським Союзом. Крім того, було укладено угоду про зниження мит з Великою Британією, а також досягнуто 90-денного перемир'я з Китаєм.
Медіа-джерело повідомляє, що адміністрація Білого дому підкреслила свою увагу на веденні переговорів із десятками найбільших торговельних партнерів США, серед яких Індія, Південна Корея та Японія, в той час як діалоги з Європейським Союзом продовжуються. Проте, слова Трампа вказують на те, що Вашингтону бракує ресурсів для одночасного ведення переговорів з великою кількістю країн.
Згідно з інформацією Укрінформу, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вважає, що введення тарифів стало вигідним для Америки, адже багато країн прагнуть вкладати кошти в її економічну сферу.
#Сполучені Штати #Бізнес #Китай (регіон) #Президент (державна посада) #Білий дім #Дональд Трамп #Європейський Союз #Південна Корея #Японія #Укрінформ #Експорт #Економіка #Північна та Південна Америка #Вашингтон, округ Колумбія #Сполучене Королівство #Об'єднані Арабські Емірати #Індія #Гардіан #Перська затока