Тиск на Дональда Трампа стосовно введення нових санкцій проти Росії зростає - Reuters.

Представники адміністрації Білого дому повідомляють, що Трамп продовжує мати надію на укладення економічного співробітництва з Росією.

Деякі республіканці в Конгресі та радники Білого дому закликають президента США Дональда Трампа нарешті ухвалити нові санкції проти росії. Цьому сприяє "зростаюче розчарування" через вторгнення в Україну.

Про це пишеReuters.

Представники адміністрації Білого дому повідомляють, що Трамп продовжує мати надію на укладення економічного співробітництва з Росією.

"Він бачить санкції як загострення конфлікту з Москвою, що може поставити під загрозу сподівання на мирне врегулювання трирічної війни. Однак його розчарування щодо Путіна є глибоким і набирає все більшої ваги," - зазначає видання, посилаючись на свої джерела.

Вони уточнили, що Трамп серйозно розглядає введення санкцій після того, як росія посилила свої атаки останніми днями.

"Він постійно намагається знайти нові методи впливу. Це не є винятком. Він завжди ретельно аналізує свої можливості," - зауважив високий посадовець Білого дому.

Чиновники США підготували нові економічні санкції проти росії, включно з банківськими та енергетичними заходами. Вони кажуть, що пакет санкцій готовий до реалізації на основі указу Трампа.

Одним із запропонованих варіантів, підтриманих деякими радниками Трампа, було б, щоб президент ухвалив або, принаймні, не блокував законопроєкт, внесений сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом та сенатором-демократом Річардом Блюменталем минулого місяця. Цей законопроєкт передбачає встановлення 500% тарифу на товари, що імпортуються з країн, які здійснюють закупівлі російської нафти.

Деякі експерти вважають, що запропонований закон може виявитися корисним, оскільки дозволить запровадити непрямі санкції. Водночас Трамп матиме можливість заявити Путіну, що контроль над санкціями вийшов за межі його повноважень. Це, в свою чергу, може сприяти збереженню ефективної комунікації між Трампом і Путіним, пишуть журналісти, посилаючись на слова одного американського чиновника, добре обізнаного з ситуацією.

Цей американський чиновник і ще одна людина, знайома з внутрішніми обговореннями, заявили, що Білий дім вважає, що вторинні санкції - тобто санкції щодо країн, які ведуть бізнес із росією, а не тільки самої росії - необхідні для того, щоб вони були ефективними.

Грем і його товариш, республіканський сенатор Чак Грасслі, які є відданими прихильниками Трампа, оголосили на цьому тижні, що настав момент для посилення тиску на Путіна.

Передумови. Раніше видання Mind інформувало, що Сполучені Штати свідомо утримуються від введення нових санкцій проти Росії, аби не ускладнити переговори щодо завершення війни в Україні, зазначив президент Дональд Трамп.

#Сполучені Штати #Бізнес #Президент (державна посада) #Білий дім #Дональд Трамп #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Республіканська партія (США) #Російська мова #Чиновник #Росіяни #Нафта #Чак Грасслі

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
В Україні спостерігається різке зростання цін на м'ясо: фахівці оцінили, яких змін слід очікувати в ціновій політиці.
Від активного відпочинку до житлових умов і трудової діяльності: як виглядає життя в Запоріжжі в умовах війни.
Пережила інсульт і більше не виходить на публіку: де нині екснардеп Ірина Луценко і які зміни відбулися в її житті.
Теги