
Влад Черевко. Моя пристрасть до електроніки та технологій зародилася ще в 2004 році. Я захоплююся комп'ютерними іграми і маю добрі знання про функціонування різноманітних гаджетів. Постійно слідкую за новинами в сфері технологій і самостійно створюю матеріали на цю тему.
TikTok може незабаром вирішити свою проблему із забороною в США шляхом продажу частини бізнесу та запуску нового додатка. Як повідомляє The Verge з посиланням на The Information, компанія працює над окремою версією застосунку під кодовою назвою M2 (поточна кодова назва TikTok - М), яка має з'явитися в американських App Store та Google Play 5 вересня 2025 року.
У січні цього року вступила в силу нова версія закону, спрямованого на захист американських користувачів від програм, що управляються іноземними урядами. Згідно з цим законом, компанія ByteDance повинна була або продати TikTok, або припинити його діяльність у США. 19 січня закон став чинним, але сервіс залишався недоступним лише протягом одного дня, оскільки новообраний президент Трамп вирішив відкласти заборону на 90 днів.
Не так давно Дональд Трамп оголосив, що йому вдалось знайти потенційних покупців для TikTok — цю угоду готова реалізувати група "вкрай заможних інвесторів". В даний момент адміністрація Президента США повідомляє, що угода з продажу TikTok, яка відповідатиме всім юридичним вимогам, майже готова до підписання, і вона буде представлена разом із новою, окремою версією програми.
Згідно з інформацією, існуючу версію TikTok планують поступово усунути з усіх магазинів, а до березня 2026 року її функціонування має бути повністю зупинено.
Прогнозується, що контрольний пакет акцій буде переданий інвесторам, які не мають зв'язків із Китаєм, при цьому ByteDance залишить за собою міноритарну частку, відповідно до законодавчих вимог. Остаточне затвердження угоди також залежить від китайського уряду, що паралельно веде переговори з адміністрацією Трампа з приводу митних тарифів.
Наразі Дональд Трамп нещодавно зробив офіційне оголошення, яке дозволяє американським технологічним компаніям ігнорувати чинний закон, що забороняє TikTok. Він підкреслив, що має повноваження скасовувати рішення Конгресу з огляду на питання національної безпеки.
#Сполучені Штати #Бізнес #Президент (державна посада) #Дональд Трамп #Інвестор #Google Play #Китай #Прикладне програмне забезпечення #Електроніка #TikTok #The Verge #Відеогра #Конгрес Сполучених Штатів Америки